Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez holi 22 sty 2014, 20:49
Dokładnie. Same delikatne rzeczy, a szybko dojdzie do siebie i skończy się to męczące analizowanie.
Uszy do góry :smile:
Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania.

przez scooby 22 sty 2014, 22:24
Czytałam książkę o sile podświadomości i muszę Wam powiedzieć, że tam było napisane, że nasz organizm jest taki, ze jeśli będziemy sobie wmawiali chorobę, to on ją wytworzy ! I to słyszałam od niejednej osoby. Dlatego lepiej stanąć przed lustrem i powtarzać "jestem zdrowa, nic mi nie dolega, jestem młoda, mam dużo siły i spokoju, na nic nie choruję" itp. :great:

przez księżniczka 22 sty 2014, 22:57
scooby ;) az tak w to nie wierzę :P
Bo w takim razie ci co o tym nie mysleli to skąd to mają :P ???
Moze sprawic ze wywola symptomy ktorych nie będzie a my bedziemy to odczuwali , ale zeby wytworzyl na zasadzie " siły życzenia" to raczej naciągane :D:D

-- 23 sty 2014, 09:29 --

scooby, ty chodzisz do dermatologa, trzeba mieć w końcu do niego skierowanie czy nie ????
bo coś kombinowały konowały przed 2014 rokiem ze niby do okulisty i dermatologa trzeba bedzie mieć skierowanie
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scooby 23 sty 2014, 15:08
bez skierowania

przez księżniczka 23 sty 2014, 16:06
dziex :D:D Jak tam u was, mamy dzisaj piękny dzień ;) byłam u psychologa rano, ale Pani potraktowała mnie bardzo yyyyy #@.@ nawet nie wiem jak to nazwac.
moze z 10 min mi posiwecila, dała mi zadanie domowe na poprzednich zajęciach, i powiedziała ze tak je uzupełniłam ze wiecej mi nie da.... :((( < nie wie o co chodzi>
Obrazek

przez holi 23 sty 2014, 21:28
Księżniczka, a nie spytałaś się co miała na myśli? Faktycznie troszkę dziwnie Cię potraktowała... U mnie dziś bardzo dobrze, z uśmiechem :D
Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania.

przez księżniczka 23 sty 2014, 21:35
było 40 pytan typu MĘŻCZYZNA.....................
BOJE SIE.........................
LUBIE KIEDY......................
I tak dalej i przeczytala i powiedziała ze MARNUJE SWÓJ CZAS. I WIECEJ MI NIE DA TAK UZUPELNILAM i doczepila się mojej wypowiedzi w
MAŁŻEŃSTWO.............................
ze małzenstwo jest na calezycie ble ble blee, a ja ze nieprawda bo mozna wziac rozwod, a ona zalozyla okulary.... wyjela notes i powiedziala " doozbaczenia któregoś tam stycznia" ;)
Obrazek

przez scooby 24 sty 2014, 18:31
Ojoj, a ja mam coś w pachwinie. Jakiegoś guzka, nad nim skóra się porusza, ale on jest jakby przytwierdzony z boku do kosci lonowej, albo mi sie wydaje. Już sama inie wiem. Miałam robione usg węzłów i nie wyszło, że to węzeł

przez holi 24 sty 2014, 20:17
Księżniczka, to trochę nieładnie. A długo już do Niej chodzisz?

Mnie dziś cały dzień głowa boli.. Pewnie to jakieś ciśnienie :?

przez angie1989 24 sty 2014, 22:53
Co do tej sily podświadomości to tez aż tak w to nie wierze bo skoro my sobie tyle chorob guzów wmawiamy to juz musielibyśmy je mieć...

przez księżniczka 25 sty 2014, 14:01
Scooby ;) tez tak mam, tak jest ścięgno kochanie :P jak ci cos przeskoczy wlasnie tam niżej w pachwinie to to co wyczulaś tak boli :P
Holi. 2 raz byłam, i smutno mi się zrobiło. Teraz napewno będe bała sie mowić rpawdę albo otworzyć jakoś bardziej przed nia, zabrzmiała jak jakiś typowy KATOL. ona powinna leczyc dusze a nie dawać mi wyklady.
Angie. Dokladnie :D:D:D poza tym, do raczyska itp to trzeba mieć jakieś coś , żeby gnój powstał, z mysli nie przylezie :P

w pon ide do dermatologa, tez jak scooby zauwayzłam brzydki pieprzyk, ma ledwo 2 mm ale w sordku niego sa male 3 czarne kropeczki, mam go na ramieniu, ale tam mam duzo wyprysków itp i pełno blizn, i moze na blizne mi się coś wytworzyło, albo zdrapnelam keidys ze takie czarne, malusi jest, ale lepiej pokaze, no chyba ze do dermatologa bede czekala pol roku :D. Ale czerniaki niby rosną.....
no i mam jakąs wysypkę, na ręce od 2 miesiecy i bóg wie co to, ale może ze stresu to wyszło, bo to wteyd się pojawiło jak tak strasznie wariowalam o chłoniaku.

Obrazek

Nie wiem czy się zdjęcie wkleilo tego na ręce, takie czerowne znamie jakby
Obrazek

przez scooby 25 sty 2014, 15:38
Pieprzyka nie mogę ocenić niestety, bo za małe zdjęcie, mój ma 8 mm i jest taka rozlana plama.

Co do ścięgien hm... może to guz na ścięgnie ? Bo ja to wyczuwałam już od września, dlatego poszłam zrobic USG węzłów, które nic nie wykazało oraz potem pachwinę badała lekarka, która również nie zauważyła zmian patologicznych, więc jedynie na tym ścięgnie musi być jakis guz...

-- 25 sty 2014, 15:49 --

Dodam, że on mnie nie boli, wymiary na oko to 1cmx0,5mm

przez księżniczka 25 sty 2014, 16:36
nie o pieprzyk chodzi kochana, odchy glowe do tylu i zobacz na sordek zdjecia ;) mam jakies takie znamie trochę bardziej czerwone/rózowe.

Zadn guz, to tak sie wyczuwa :P tez mam wrazenie ze to guz ;) ale to nic takiego

Tym pieprzykiem na rece co ma nawet nie mm, to by mnie lekarz wysmial xD, chociaz ten co mam na ramieniu jest niewiele wiekszy, ale ma cos czarneog do gory, ale mam tam pare strupkow i znamion bo mialam tradzik az na ramie kiedys i tma sobie dlubalam. i moze cos wtedy nagrzebalam a teraz sie tyram :P
Obrazek

przez scooby 25 sty 2014, 21:22
Czy takie plamy masz też w innych miejscach na ciele, czy tylko tam ?

No, ale aj to czuje tylko po prawej stronie, jakby taki guzek twardy, przytwierdzony do podłoża, niebolesny. I nie boli, Ty mówiłaś, że boli ;P

Sortuj wg