Nerwica a wojsko

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Patrycja 25 sty 2006, 13:24
Mikołaj pisze w ...ciekawy tak to nazwę sposób,ale nie zapominajcie,ze tez ma nerwice,szuka tu pomocy itp. ja staram sie go zrozumieć! a co do "dzia" to juz mi weszło do uzytku. :D :D :D Wczoraj mój chłopak przyniósł herbatkę,a ja do niego "DZIA" :D :D mi sie podoba :D wogle mam ostatnio super humor. ola przysłała mi mnóstwo materiałów o nerwicy wiec ide się dokształcać(drań! dobrze mi idą te wariacje na temat wku,nie? ;) ).ale juz konczę,bo cały czas mam wyrzuty,ze nie na temat! pozdrawiam wszystkich :D
nie graj, nie udawaj, nie popisuj się,nie wstydż się siebie!

przez drań 26 sty 2006, 00:02
Patrycja napisał(a):Mikołaj pisze w ...ciekawy tak to nazwę sposób,ale nie zapominajcie,ze tez ma nerwice,szuka tu pomocy itp. ja staram sie go zrozumieć! a co do "dzia" to juz mi weszło do uzytku. :D :D :D Wczoraj mój chłopak przyniósł herbatkę,a ja do niego "DZIA" :D :D mi sie podoba :D wogle mam ostatnio super humor. ola przysłała mi mnóstwo materiałów o nerwicy wiec ide się dokształcać(drań! dobrze mi idą te wariacje na temat wku,nie? ;) ).ale juz konczę,bo cały czas mam wyrzuty,ze nie na temat! pozdrawiam wszystkich :D

No to tak trzymać z tym super humorem ;)
Pozdrawiam
ExModerator

przez BulletproofCupid 26 sty 2006, 08:47
Tam się rozebrać trzeba :D Oj, będzie zabawnie :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DarkAngel 26 sty 2006, 14:52
BulletproofCupid, gdzie? Na komisjii?
Obrazek
ExModerator

przez BulletproofCupid 26 sty 2006, 17:23
A nie osłuchają mnie na lekarskiej? Buuu :( ;)

przez DarkAngel 26 sty 2006, 21:07
Na komisji trzeba sie rozebrać do naga...hehe, oczywiście za parawanikiem....... Przebadać, też przebadają.... ;)
Obrazek
ExModerator

przez bibi 27 sty 2006, 00:34
ale najpierw spiszą dokładne dane, od rodzeństwa po dziadków i karalnosc. a potem mierzą , ważą, obwód w klacie przy wdechu, przy wydechu. zbadają wzrok, i dadzą kategorię A :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez DarkAngel 27 sty 2006, 01:53
bibi, zapomniałas o rozmiarze stopy......
Obrazek
ExModerator

Komisja wojskowa

przez noname 03 lut 2006, 22:19
Witam, jak się ma bycie chorym na fobie spoleczna/psychozy do faktu bycia powołanym na komisje wojskową? Mogę liczyć w tym przypadku na kategorię D? Lekarz psychiatra wypisze mi jakiś "papier"?

Chorobę u siebie podejrzewam od dawna, prawdopodobnie wywołała ją jaranie na opór oraz amfa. Problem w tym, że wizytę u psychiatry mam godzinę po komisji wojskowej. Nie wiem czy mam coś wspominać na komisji o tym czy co.

Pozdrawiam.

przez drań 03 lut 2006, 22:21
ExModerator

przez bibi 03 lut 2006, 22:56
mój drogi Noname!
Drań cię dobrze odsyła, ale zanim tam pójdziesz to moge ci powiedziec że od 1 stycznia 2006 są nowe przepisy, które mówią ze poborowy który został powołany do wojska ma prawo poprosic komendanta żeby ten wysłał go spowrotem na komisję i tam przedstawia dowody swojej choroby, jezeli komisja je rozpatrzy pozytywnie to może dostac kategorię "niezdolny czasowo " lub "D"
tak więc teraz możesz albo iść prywatnie do psychiatry albo wziąść zaświadzenie że jesteś zarejestrowany do tego lekarza i przedstawić na komisji.

ale uważam że to bez sensu--tracisz bardzo wiele, bo nigdy nie bedziesz mógł pracować w żadnej pracy mundurowej, , ta kategoria zostanie ci do końca życia, nie da się jej juz zmienic
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez noname 03 lut 2006, 23:08
Dobry pomysł. Póki co i tak mnie nie wezmą bo się uczę. Na prywatnego mnie nie stać, pozatym to bez sensu, prywatny mnie będzie faszerował lekami, pójde do publicznego, a ten każe brać inne leki. Przeczekam. Na razie jem hydroksyzynę.

przez Magda-27 04 lut 2006, 11:26
Co się tak boicie tego wojska, zobaczcie jak tam może być pięknie :D :D :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Przyjaciel forum

przez kasiek 04 lut 2006, 11:58
Mada 27,rewelacyjna wyspa,ja bym sie już dzis spakowała i pojechała.pozdrowienia :lol: :lol: :lol:
To co jest niezwykłe, znajduje sie na drodze zwykłych ludzi.

Sortuj wg