Nerwica lekowa\pomocy.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica lekowa\pomocy.

przez Matys 18 wrz 2016, 12:21
Czesx. Mam na imie MAteusz mam 24 lata. Dnia 20 czerwca tego roku moje życie wywrocilo sie do góry nogami. W nocy obudzilem sie z napieciami konczyn górnych i tachykardia. Od tego czasu źle sie czuje, jestem przygnebiony i czuje nie pokój o swoją przyszłość. Nie potrafię cieszyc sie życiem po mimo tego że jestem wysoko ustawiony, mam dobra pensję, dobre wykształcenie, super dziewczyne. Nic mnie w zyciu nie cieszy a czasami gdy mam mega zly nastrój, zazwyczaj jest to rano to jestem juz na tyle tym zmeczony ze mysle o samobójstwie. Martwie sie o swoja przyszlosc i czy kiedyś to minie! Chodze do psychoga od miesiaca i po rozmowach czuje sie troche lepiej na jaakis czas, biore lek pregabalin 75mg od 2 miesiecy. Psychiatra mi przepisał. Czy kiedys mi to przejdzie? Czy bese w stanie zyc jak kowalski i miec szczęśliwa rodzine? Moje zycie sie zatrzymo i nie wiem co bedzie dalej..

Nerwica lekowa\pomocy.

przez ekspert_abcZdrowie 18 wrz 2016, 15:31
Witaj Mateusz!

Jesteś dopiero na początku leczenia, bo od dwóch miesięcy bierzesz lek, a od miesiąca korzystasz z pomocy psychologa. Trudno zatem dostrzec efekty leczenia. Pamiętaj jednak, że zrobiłeś pierwszy krok w walce o siebie i swoje życie, a to najważniejsze. Nie poddawaj się, mimo trudności i złych dni. Wierzę, że systematyczna praca nad sobą w końcu przyniesie efekt i znowu uwierzysz, że możesz być szczęśliwy. Pozdrawiam i powodzenia!
Psycholog

Nerwica lekowa\pomocy.

przez KrzysztofMeras 02 paź 2016, 09:54
dwa miesiące i żadnych efektów? tzn, że lek nie działa. Poproś o inny, przecież jeśli tydzień/dwa nie ma rezultatów to się odstawia....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg