Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lekowa\pomocy.


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

Czesx. Mam na imie MAteusz mam 24 lata. Dnia 20 czerwca tego roku moje życie wywrocilo sie do góry nogami. W nocy obudzilem sie z napieciami konczyn górnych i tachykardia. Od tego czasu źle sie czuje, jestem przygnebiony i czuje nie pokój o swoją przyszłość. Nie potrafię cieszyc sie życiem po mimo tego że jestem wysoko ustawiony, mam dobra pensję, dobre wykształcenie, super dziewczyne. Nic mnie w zyciu nie cieszy a czasami gdy mam mega zly nastrój, zazwyczaj jest to rano to jestem juz na tyle tym zmeczony ze mysle o samobójstwie. Martwie sie o swoja przyszlosc i czy kiedyś to minie! Chodze do psychoga od miesiaca i po rozmowach czuje sie troche lepiej na jaakis czas, biore lek pregabalin 75mg od 2 miesiecy. Psychiatra mi przepisał. Czy kiedys mi to przejdzie? Czy bese w stanie zyc jak kowalski i miec szczęśliwa rodzine? Moje zycie sie zatrzymo i nie wiem co bedzie dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mateusz!

 

Jesteś dopiero na początku leczenia, bo od dwóch miesięcy bierzesz lek, a od miesiąca korzystasz z pomocy psychologa. Trudno zatem dostrzec efekty leczenia. Pamiętaj jednak, że zrobiłeś pierwszy krok w walce o siebie i swoje życie, a to najważniejsze. Nie poddawaj się, mimo trudności i złych dni. Wierzę, że systematyczna praca nad sobą w końcu przyniesie efekt i znowu uwierzysz, że możesz być szczęśliwy. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×