Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez zjebnerwicowy 26 lut 2012, 22:25
Thazek napisał(a):zjebnerwicowy, Nie rób z kału ;)
zrób z wycinka żołądka tak jak ja ;) jest pewne wtedy. Mi z kału wyszło ,że mam bakterię i od razu mi wsadzili dwa antybiotyki ,które piłem przez 2 dni a miałem pić przez 2 tygodnie...
Dramat jakiś...

Wycinek z żołądka? Jaką drogą? Gastro/kolono - skopia?
A antybiotyki są dla mnie ok, w ciągu 1, góra 2 dni, natychmiastowe ustąpienie nerwicy, po odstawieniu w ciagu 1-3 dni powrót. Tylko tyle, że niszczą one całą florę i osłabiają człowieka.
Moja walka. Z nerwicą. Nie uznaję kompromisu. Na polu bitwy w starciu o czystość mojego umysłu może zwyciężyć tylko jedna strona, druga musi zostać całkowicie zmiażdżona. Wiem, że wygram. Absolutne unicestwienie nerwicy, oto cel do którego dążę:

http://www.youtube.com/watch?v=6qG1sZhO74A

przez freya 27 lut 2012, 01:13
Ciągle mam mdłości... Robiłam badanie na helikobactera pylori, ale nic nie wykazało. Już sama nie wiem czy to tylko nerwica. :-|
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez nextMatii 27 lut 2012, 03:11
Mnie stale jest niedobrze,i to nerwica.....
nextMatii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gwiazdka0911 27 lut 2012, 10:52
Xaneri Ja mam IDENTYCZNIE ból koło pempka po prawej stronie............. myślałam że tylko ja to mam i też zaczełam sobie wmawiać że cos mam, a właśnie jak dotykam pempka to czuje taka gulajke wlaśnie po prawej stronie, no i wydawało mi się że te plamy które mi wyskakuja mam od jakies choroby w brzuchu :(

od kilku dni strasznie kreci mi sie w glowie, dzisiejsza noc byla cieżka co jakis czas sie budzilam ze swiadomoscią dziwnych sciskow, kłuc w glowie, teraz siedzac w lozku z kompem na kolanach mam cos takiego tak jakbym byla nie swiadomo tego calego pisania, czasami plamy przed oczyma i kreciolki w glowie, a jak sie klade do lozka i zamykam oczy to czuje jakbym falowala i mimo ze mam zamkniete oczy to jakbym przewracala oczyma..

ja chyba w ogole nie zasne przed ta cala tomografia glowy, tak sie boje że wyjda jakies zmiany ze jak juz wjade do tej maszyny to bedzie najdluzsze moje badanie jakie mialam w zyciu....no i w sumie od tych badani okaze sie czy mam ta całą nerwice czy na coś chora....

Jak myślicie czy mam te wszystkie objawy te ataki paniki, strach przed wyjsciem gdziekolwiek czy mam to wszystko powiedziec neurologu??

-- 27 lut 2012, 09:56 --

a propo mi tez jest jest nie dobrze a zwłaszcza jak przebudze sie w nocy, mam wrazenie ze chce mi sie wymiotowac ale nie wymiotuje nie wiem czy to normalne bo zazwyczaj mam tak w nocy...
"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś."

przez freya 27 lut 2012, 11:10
nextMatii, pewnie masz rację. Ostatnie noce miewam ataki, więc to pewnie przez to.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez nextMatii 27 lut 2012, 11:43
freya, Tak niestety jest,ale to mija...jest wstretne,ale mija...trzymaj sie :!: :!:
nextMatii

przez Thazek 27 lut 2012, 16:20
zjebnerwicowy, Wycinek zrób przez gastroskopię tak jak ja.
Od razu wykluczyli mi tą bakterię.
freya, Mdłości w nerwicy to norma. Trzeba to opanować po prostu...
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez blue valentine 27 lut 2012, 17:27
u mnie od piątku trochę spokoju, ale zamierzam odstawić tabletki, więc nie wiem jak to będzie...

przez Lady Em. 27 lut 2012, 17:36
jak ja bym chciała odstawić leki... :-|
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez nextMatii 27 lut 2012, 17:43
Przy odstawianiu nie jest lekko...
Ale jakos da sie przezyc......
nextMatii

przez ladywind 27 lut 2012, 17:50
nextMatii napisał(a):Przy odstawianiu nie jest lekko...
Ale jakos da sie przezyc......

nextMatii, ja sobie nie wyobrażam zycia bez leków.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Xaneri 27 lut 2012, 19:16
@ gwiazdka0911

Ja też takie coś miałem co ty, ale większość mi przeszło, jeszcze czasami mi serce zakuje, ale z dnia na dzień lepiej. Już się nie czuje i nie mam takiego dziwnego obrazu jak po narkotykach jak miałem wcześniej. Tak samo jak ci kręciło mi się w głowie, a jak miałem wcześniej akcję w przychodni to zacząłem się lekko denerwować to złapałem duszności i napadło mnie mdlenie. Zauważyłem, że jak o tym myślę, to mam jeszcze gorzej. To wszystko się sprawdza umysł plata figla, oczywiście nie zawsze, ale to przez niego się łapie te lęki,psychozy. Jeżeli od nie dawna masz dopiero ten stan to się tym nie martw, ja bym ci radził nie robić badań bo się tym bardziej zamartwiasz, a o to chodzi, że nie możesz. Oczywiście możesz zrobić Badania, ale postaraj się o tym nie myśleć się uspokój, najlepiej sobie coś wkręć pogadaj z lekarzami, tak aby ci ulżyło.

Ja jak te dziwne "fazy" miałem, się przestraszyłem, że stracę mój sport, moją pasję, a mam zawody akurat niedługo w Taekwondo i nie jestem pewien czy mi to przejdzie, bo dzisiaj z rana jeszcze jak wstałem to mi się lekko w głowie kręciło dopiero potem w szkole wsród znajomych mi przeszło :).
Jeszcze mam lęki przed zaśnięciem i zasnąć nie mogę zbytnio dalej, ale już na następny dzień jest dobrze. Lęk mam przed zasypianiem, spróbuje to wyeliminować, oczywiście jak mi się uda.

Grunt to nie zamartwiać się, jeżeli masz takie stadium jak ja o ile w ogóle to jest depresje,nerwica,zaburzenia lękowe. Możesz się też mnie posłuchać, bo niektórzy ludzie jak myślę, właśnie zamartwiając się takim czymś naprawdę dostają nerwicy i innych chorów, a tu się okazuje, że to były tylko zwykłe nerwobóle, a człowiek wpadał w histerię i popadł w nerwicę, tak też mogło, może zawsze być. Taka moja rada.

przez Tukaszwili 27 lut 2012, 19:24
Z tym odstawianiem to wszystko zależy od człowieka. Kiedy przestawałem brać Lorafen czułem się tragicznie. Potrzebowałem jakiś 9 dni aby dojść w pełni do siebie.

przez freya 27 lut 2012, 20:30
Tylko najgorsze, że przez te nudności nie potrafię normalnie jeść, potem mama wmawia mi, że mam anoreksje...

blue valentine, trzymam kciuki za odstawienie. ;)

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Sortuj wg