Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez blue valentine 22 gru 2011, 12:42
Witam, jestem tutaj nowa. Zarejestrowałam się ,bo może ktoś z was odpowie mi na nurtujące mnie pytanie.
Czy pieczenie, kłucie w klatce piersiowej (przeskakujące do żeber, pleców) może być objawem nerwicy?
Jestem bardzo nerwową osobą. Denerwują mnie błahostki, również przejmuję się często i wszystkim dookoła...
Nigdy nie miałam żadnych takich objawów, aż do poniedziałku i bardzo się boję. Proszę o pomoc.

przez jakubkowa 22 gru 2011, 13:15
blue valentine napisał(a):Witam, jestem tutaj nowa. Zarejestrowałam się ,bo może ktoś z was odpowie mi na nurtujące mnie pytanie.
Czy pieczenie, kłucie w klatce piersiowej (przeskakujące do żeber, pleców) może być objawem nerwicy?
Jestem bardzo nerwową osobą. Denerwują mnie błahostki, również przejmuję się często i wszystkim dookoła...
Nigdy nie miałam żadnych takich objawów, aż do poniedziałku i bardzo się boję. Proszę o pomoc.

witaj :D
zanim się stwierdzi nerwicę, trzeba zrobić badania i wykluczyć choroby...na pewno to że przejmujesz się wszystkim jest powodem nerwicy, ale wpierw lepiej iść do lekarza :D
...Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca on ze zdwojoną siłą...

przez Thazek 22 gru 2011, 13:17
jakubkowa, Masz rację też robiłem wszystkie badania ;)
nawet gastroskopię robiłem :lol:
ps. to chyba Twój ulubiony temat 8)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jakubkowa 22 gru 2011, 13:48
Thazek napisał(a):jakubkowa, Masz rację też robiłem wszystkie badania ;)
nawet gastroskopię robiłem :lol:
ps. to chyba Twój ulubiony temat 8)

gastroskopia, czy robienie badań :?: :D

przez gwiazdka0911 22 gru 2011, 17:42
jakubkowa a jakie ty badania robilas?? napisalam swoj post wyzej ale nikt mi na nigo nie odpowiedzial;/
"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś."

przez jakubkowa 22 gru 2011, 19:33
gwiazdka0911 napisał(a):jakubkowa a jakie ty badania robilas?? napisalam swoj post wyzej ale nikt mi na nigo nie odpowiedzial;/

jeśli chodzi o badania to robiłam dużo badań, ponieważ miałam dużo dolegliwości musiałam zrobić " cały przegląd " mojego organizmu ;)

przez blue valentine 22 gru 2011, 19:57
jakubkowa, w tym tygodniu odwiedziłam już trzech lekarzy. pierwszy, nawet mnie nie zbadał. drugi, przepisał tylko leki na przeziębienie, a trzeci kazał zrobić ekg. z tego co powiedział, wynik jest w porządku tylko tętno przyspieszone. zbadał mnie i wg niego to nerwoból. ja dalej jestem niespokojna, bo nigdy mnie nic nie piekło w klatce. tzn. to jest pieczenie i takie kłucie, przeskakujące do żeber czy pleców. boję się zasnąć... jakie inne badania ew wykonać? rtg klatki piersiowej?

przez jakubkowa 22 gru 2011, 20:48
no tak, od lekarzy państwowej opieki nie uzyskamy skierowania na nic, ja robiłam większość prywatnie, a teraz rok temu wykupiłam sobie prywatne ubezpieczenie, i mam wszystkie badania i wszystkich specjalistów za darmo, no i nie muszę czekać w kolejkach ani na terminy....

przez Thazek 22 gru 2011, 21:46
jakubkowa, Nieeeee...
Myślę,że ten temat ,w którym piszemy jest Twoim ulubionym :d
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez jakubkowa 22 gru 2011, 22:10
nieeeee :D

jakoś tutaj się zadomowiłam z ludźmi którzy ten temat odwiedzają ;)
dlatego tutaj jestem, a temat nie ma nic do rzeczy :D

przez gwiazdka0911 22 gru 2011, 22:28
Ja chyba zrobie sobie badania na głowe, bo jest tragicznie... nie wiem jak ja przeżyje ten wyjazd.... drzenie, dretwienie rak, dretwienie wargi dolnej, kłucie w sercu, ściski w głowie i dezorientacja... jestem w ogole 'nie kumata' mowi sie do mnie jak do sciany, nie mowie nic o prowadzeniu samochodu, nie wiem czy ja sobie to wmawiam czy jak ale w czasie jazdy dretwiala mi reka i maialm wrazenie ze zaraz spowoduje wypadek albo ze zemdleje za kierownica.. teraz czuje mrowienie w glowie i dretwieje mi warga dolna i jestem dziwna... ja juz robilam badania podstawowe, a rok rok temu usg brzucha, rtg brzucha, gastroskopie, usg nerek... pozostalo mi chyba zrobic przeswietlenie glowy bo ja juz nie wiem w czym tkwi przyczyna..................

przez jakubkowa 22 gru 2011, 22:32
gwiazdka0911 napisał(a): pozostalo mi chyba zrobic przeswietlenie glowy bo ja juz nie wiem w czym tkwi przyczyna..................

no właśnie - dalej nie wierzysz że to nerwica, dalej szukasz innej przyczyny :cry:

przez ddd 22 gru 2011, 22:38
jakubkowa napisał(a):
gwiazdka0911 napisał(a): pozostalo mi chyba zrobic przeswietlenie glowy bo ja juz nie wiem w czym tkwi przyczyna..................

no właśnie - dalej nie wierzysz że to nerwica, dalej szukasz innej przyczyny :cry:

Ależ ja miałam to samo, wrzody żołądka, jelito wrażliwe, srutututu, lekarka mówiła że na tle nerwowym, jaaaaasne. Nic sobie nie dałam powiedzieć, poszłam do psychiatry, biore leki, chodze na terapię - bóle brzucha jak ręką odjął.
ddd

przez gwiazdka0911 23 gru 2011, 00:27
jakubkowa wiem ze chcesz mi to wszystko przetlumaczyc na dobre, ja wolalabym miec ta nerwice niz inna chorobe... ja na poczatku ciagle sobie mowilam ze to nerwica ale od poniedzialku czuje sie inaczej, gorzej.... i nerwica tez ma tak ze jest sie takim zdezorientowanym?? ja nawet samochodu nie moge normalnie prowadzic....

ddd to samo ja NIBY mam jelito drazliwe... leki ziolowe i brzuch przestal bolec ale dalej mam objawy takie ze nie chce mi sie zyc...

na pewno bede panikowala w tym pociagu... juz to widze...

Sortuj wg