Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 12 lis 2013, 19:26
pika30, na pewno masz racje... ale wiesz jak to jest, zawsze zostaje ta wątpliwosc :-/ Najgorzej, ze uporasz sie z jednym to przerzuca sie na co innego przewaznie.

oooo dusznomi, a ja dzisiaj o Tobie myslalam! I nawet mialam nadzieje, ze pewnie ozdrowialas bo na forum Cie nie widac :) I mi tez zimno, nawet teraz w domu w czapce siedze! Wrocilam... i od razu w placz! Zaczelam sie uzalac nad zyciem. A juz kurde tak niezle bylo, jesc zaczelam duzo, zeby przytyc, do pracy chodzilam na luzie. A teraz wszystko znowu wzielo w łeb, nie mam sily nawet na to ciagle robienie jedzenia. :why:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez dusznomi 12 lis 2013, 19:28
nerwa, ja juz nie wiem.... cholera co jest lepiej to pozniej zle z podwojona sila, nie spie po nocach, panikuje, znow mam uczucie ze mi serce staje, pozniej ze za szybko bije, fale zimna i goraca, drze cała... nie mam na nic ochoty...jestem wykonczona, nie mam sily juz walczyc... cholera A JUTRO MAM URODZINY, MOGŁABY MI FRANCA SKUBANA NA JEDEN DZIEN DAC SPOKÓJ!!!
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez magnolia84 12 lis 2013, 19:29
dusznomi czy oprócz calmsów i melisy bierzesz coś jeszcze? Z Twoich postów wnioskuję, że nie i dlatego tak się ciągle męczysz :/
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Victta 12 lis 2013, 19:32
Mi też bylo zimno w pracy. Dostałam trzęsawki, to takie zimno od wewnątrz. W domu lałam się 10 min bardzo gorącą wodą,żeby się rozgrzać. Jutro zabieram gruby seter.

przez hania33 12 lis 2013, 19:33
nynu28, Lorafen to benzo , ciężko będzie.. :roll:

-- 12 lis 2013, 19:35 --

dusznomi, Ja tez o Tobie myślałam sadziłam , ze pracujesz ..a tu ta małpa nie daje Ci żyć..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez dusznomi 12 lis 2013, 20:11
magnolia84, nie biore nic i nie bede, bo sie BOJE... ot taki paradoks :D
Fajne życie, to przede wszystkim kwestia fajnego myślenia....

przez magnolia84 12 lis 2013, 20:19
dusznomi Nie ma się czego bać, bo leki czy psychoterapia są dla ludzi :) Będziesz tak się męczyć do czasu, aż tak Cię przyciśnie, że nie będziesz miała wyboru i niezbędne będą leki. Radzę wybrać się do specjalisty, bo to wyczerpuje nie tylko psychicznie ale i fizycznie (nieleczona nerwica może negatywnie wpłynąć na fizjologię).
magnolia84

przez platek rozy 12 lis 2013, 20:59
dusznomi, oj przykro mi ze Cie tak dopadlo. :( Mialam nadzieje tak jak nerwa ze nie piszesz bo sie lepiej czujesz .

Jakos musimy dac rade Kobiety :great: ja jutro mam jechac do zusu zas skladac papiery i juz mam stracha :) A dzis w nagrode sobie nabylam bransoletke taka skorzasta ... Mysle ino czy beda jeszcze okazje zeby ja zalozyc? :bezradny:
Zjadlam kolacje bo lek ze mnie schodzi tradycyjnie na wieczor, teraz musze posegregowac i poskladac papiery na jutro i wezme kapiel w plynie o zapachu karmelowych wafelkow.(przyjemnosci nigdy za wiele :roll: )

magnolia84, czy Ty tez mialas takie zawieszenia pamieci na lekach?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez magnolia84 12 lis 2013, 21:09
platek rozy jak tylko złapała mnie NL, no i na lekach też. Może kupię sobie coś na pamięć i koncentrację
magnolia84

przez michalb 12 lis 2013, 21:21
nerwa, też się czasem zastanawiam czemu to nas spotkała... inni leją na wszystko po pracy piwko, dwa tv kapcie i spać i żyją... też przez te słabości ciągle myślę czy to nie choroba...
dusznomi, nie poddawaj się muszą być wzloty i upadki... miesiąc będzie dobrze, trzy dni kiepsko, później trzy miesiące dobrze i jeden dzień kiepsko aż dojdzie do jednego czy dwóch dni kiepskich raz na pół roku. Czytałaś blog Grzegorza Szaffera co Ci kiedyś wysłałem też miał wzloty i upadki to normalne i wyszedł z tego bez leków a też cierpiał.
Nie poddawajmy się da się wyjść z tego.

-- 12 lis 2013, 20:23 --

Ja dziś wybrałem się na zakupy i kupiłem sobie nowe buty na snowboard :) i już myślę o zimie :)

przez pika30 12 lis 2013, 21:29
nerwa napisał(a): i od razu w placz! Zaczelam sie uzalac nad zyciem. A juz kurde tak niezle bylo, jesc zaczelam duzo, zeby przytyc, do pracy chodzilam na luzie. A teraz wszystko znowu wzielo w łeb, nie mam sily nawet na to ciagle robienie jedzenia. :why:

jesień, brak słońca, deprecha, nasilenie objawów ...

-- 12 lis 2013, 20:30 --

dusznomi napisał(a):[b][color=#112f55]magnolia84, nie biore nic i nie bede, bo sie BOJE... ot taki paradoks :D

poniekąd mam ten sam problem :(

przez vitaminac 12 lis 2013, 21:32
http://znerwica.blogspot.com/2013/11/7- ... ludzi.html

statystyki dotyczące nerwicy!
Zapraszam do lektury wszystkich walczących :)

przez wieslawpas 12 lis 2013, 21:55
nerwa, Nerwa mam dzis dokładnie to samo, nazywam to syndromem poniedziałku, nie ważne że dzis jest wtorek, ale to jest zmiana rytmu dobowego. Człowiek jest wykończony tym siedzeniem za komputerem. Tyle dni wolnych a później takie buch do biuka, stolik komputer i bezruch, koncentracja wzroku w jedym miejscu. Przecież czlowiek nie jest ewolucyjnie do tego przystosowany... Do tego moze byc jeszcze pare problemów do rzoiwzania i człowiek juz jest zmęczony. Traz jestem dzis wyczerpany chociaz chcialem nawet jechac do tego biura. W sumie dzis taki dzien nijaki, ani nie bylo z kim za bardzo pogadac, nie bylo takiej Pauliny, i jeszcze innej kolezanki. Więc siedzialem cały czas za tym kompem i słuchałem muzy. Nerwa na dzisaj mam dla Ciebie recetpe kąpiel w wannie z duża ilością pachnącej piany. Jak bym miał wanne to bym tak zrobił.

Ale tak oglnie to od jakiegoś czasu też czuje duże osłabienie ogólne, w sobotę to już było mega, tak że az mnie to zdołowało, przyczynę upatrywałem w braku jedzenia, ale jak sie najadłem to dalej było. Męczyło mnie chodzenie po schodach do góry, nawet na prostym. Mnie sie wydaje, ze pewnie zmienia sie aura, zmielili czas i to musiało jakoś zadziałać Może jest jakiś bakcyl w powietrzu, taki że nie ma się mocnych objawów przeziebienia tylko oslabienie. Na szczęście to osłabienie mi pomału przechodzi.

Gdzis pojade do Gniada Piratow, bo gra taki fajny gosciu Fajer, on gra wesolo.

przez nerwosol-men 12 lis 2013, 21:57
vitaminac napisał(a):http://znerwica.blogspot.com/2013/11/7-milionow-nie-szczesliwych-ludzi.html

statystyki dotyczące nerwicy!
Zapraszam do lektury wszystkich walczących :)

To raczej dla ludzi z tymi zaburzeniami , nie jest pocieszające, taki teraz jest świat ludzie nie wyrabiają, ale też zależy jak silna jest nerwica, jakie kto ma objawy, jak silny ma charakter itd
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Sortuj wg