Chcesz się pozbyć nerwicy lękowej w parę tygodni?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Kalebx3 19 lip 2013, 19:15
Lepiej na wszelki wypadek pokaż co kupujesz zanim kupisz,

Jakbym miał wymieniać ,to miejsca na Forum by nie starczyło . Ostatnio ,wczoraj zakupiłem takie co :
http://www.kulturystyka.sklep.pl/produc ... mocja.html,
poleciłbyś?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez nerwa 19 lip 2013, 19:15
Poki co, po przeczytaniu watku, postanowilam kupic:

Olimp Sport
Olimp Omega 3

Wit D (ale jeszcze nie wybralam ktora)
I chlorek magnezu (ten po taniosci :) )

Jeszcze myslalam o siarczanie cynku, ale to z miedzią trzeba, i troche boje sie na poczatek, ze za duzo tego wszystkiego i nie ogarne ;)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez tomakin 19 lip 2013, 19:32
Kalebx3 napisał(a):
Lepiej na wszelki wypadek pokaż co kupujesz zanim kupisz,

Jakbym miał wymieniać ,to miejsca na Forum by nie starczyło . Ostatnio ,wczoraj zakupiłem takie co :
http://www.kulturystyka.sklep.pl/produc ... mocja.html,
poleciłbyś?

to było do nerwy :D

ale beta-alanina jest bardzo fajna, stosuję - co prawda głównie jako wspomaganie w siłowni (pomaga, jeszcze jak pomaga), ale ma też bardzo fajne działania poza nią - w niektórych odmianach autyzmu niesamowicie poprawia "zorientowanie społeczne", odmładza skórę, oczyszcza organizm, jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, wspomaga pracę naczyń krwionośnych i tak dalej. Ale zamiast brać takie coś, zobacz chociażby to

http://allegro.pl/aps-beta-alanina-500g ... 45140.html

czy to

http://allegro.pl/uns-beta-ala-250g-83- ... 83782.html

jak poszperasz znajdziesz jeszcze taniej. To co Ty chcesz kupić wychodzi kilka razy drożej. W sumie ucieszyłem się jak zobaczyłem tam w składzie histydynę, bo na mojej diecie histy brakuje - a bez niej organizm nie wytworzy karnozyny, ale potem popatrzyłem ile tam jej jest, śmiech na sali :D Jeśli koniecznie chcesz kapsułkowaną, to znajdź taką która ma w składzie histydynę w jakiejś rozsądnej ilości.

-- Pt lip 19, 2013 7:35 pm --

nerwa napisał(a):Poki co, po przeczytaniu watku, postanowilam kupic:

Olimp Sport
Olimp Omega 3

Wit D (ale jeszcze nie wybralam ktora)
I chlorek magnezu (ten po taniosci :) )

Jeszcze myslalam o siarczanie cynku, ale to z miedzią trzeba, i troche boje sie na poczatek, ze za duzo tego wszystkiego i nie ogarne ;)

z witaminą D patrz, żeby miała 5000 IU w kapslu i żeby był w składzie jakiś olej - zazwyczaj jest sojowy, nie bierz tej w kapsułkach z proszkiem.

Chlorek magnezu nie dowolny, bo ten techniczny jest dość... brudny :D

http://allegro.pl/chlorek-magnezu-6h2o- ... 66086.html

coś z takimi oznaczeniami

siarczan miedzi i siarczan cynku mogą już być dowolne, "czysty do analiz" w zupełności wystarczy - przez całe życie nie zjesz pewnie więcej niż 2 gramy siarczanu miedzi w dawkach miligramowych na dobę, więc nawet jakby go wymieszali z cyjankiem potasu, nie zatrujesz się.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majkel86 20 lip 2013, 10:03
witamina D3 - http://zielonysklep.com.pl/witamina-d3- ... letek.html myślę, że lepszej nie można znaleźć ;)

Ja mam nadal problem ze znalezieniem spiruliny w dobrej cenie co by na dosyć długo starczyła ;)

A tak poza tym, może można by było na forum założyć temat i wypisać tam wszystkie witaminy i które suplementy najlepiej kupić, żeby to wyszło dobrze cenowo no i w 1 caps było tego jak najwięcej, żeby nie trzeba łykać nie wiadomo jakich ilości ;) Przydałby się taki wątek, łatwiej by było wtedy się zaopatrzyć w suple i pogadać na ich temat.

przez linka 20 lip 2013, 12:44
Fafik napisał(a):ewentualnie zrobić coś raz a dobrze i po sprawie

Taa, genialny sposób...... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez tomakin 20 lip 2013, 14:07
Najtańsza spirulina jaką znalazłem to 130 zł / kg (z wysyłką) na allegro, w tabletkach - niech nikt nie wpadnie na ten pomysł co ja kiedyś i nie weźmie w proszku, tego nie da się jeść :D

A taki temat nie wiem, czy ma sens, co kilka miesięcy zmienia się asortyment sklepów. Co więcej, w zasadzie każdy powinien brać co innego - połowie osób w solidnych badaniach wyszłyby jakieś konkretne schorzenia.

przez Majkel86 30 lip 2013, 12:13
Dzisiaj byłem u rodzinnego żeby mi dał skierowanie na te wszystkie badania ;) Śmiał się i mówił, że to nie ma nic wspólnego z nerwicą, że szkoda czasu i pieniędzy lepiej sobie wziąć coś lekkiego na uspokojenie albo iść do psychoterapeuty. Mówię mu, że niedobory różnych witamin mogą się objawiać nerwicą np. magnez a on na to, że brak magnezu objawia się jedynie drganiem powiek niczym więcej ;)

przez Mightman 30 lip 2013, 13:16
1. zmień rodzinnego bo kuta* Ci tylko mydli oczy żeby nie dać skierowanie bo za każde skierowanie mu już nie zapłacą a tak im rzadziej u rodzinnego jesteś i im rzadziej daje Ci skierowania tym więcej pieniązków za Ciebie dostaje, a to jego zasrany obowiązek zeby raz do roku zrobić sobie badania kontrolne bo lepsza profilaktyka niż leczenie :)

przez Siddhi 30 lip 2013, 13:38
Majkel86 napisał(a):Dzisiaj byłem u rodzinnego żeby mi dał skierowanie na te wszystkie badania ;) Śmiał się i mówił, że to nie ma nic wspólnego z nerwicą, że szkoda czasu i pieniędzy lepiej sobie wziąć coś lekkiego na uspokojenie albo iść do psychoterapeuty.

Spisek!
;)

Lekarz to też człowiek (jego wiedza jest ograniczona), mi nie drgały tylko powieki(właściwie one nie drgały wcale), ale inne partie mięśni, zawsze z rana, suplementowanie magnezu pomogło.
Siddhi

przez nerwa 30 lip 2013, 15:58
A wiecie co, wyczytalam na roznych stronach, ze dobre są kąpiele w magnezie (można kupic na allegro taki specjalny kąpielowy), i podobno dużo szybciej przyswaja się tym sposobem - co myślicie?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez tomakin 30 lip 2013, 20:03
Tak, siarczan magnezu, czyli sól Epsom - tylko trzeba patrzeć co się kupuje, bo można z jednej strony przepłacić i to kilkukrotnie, z drugiej - kupić coś co nadaje się tylko do posypywania chodników w zimie. Wystarczy czystość chemiczna, to wychodzi niecałe 10 zł / kg, do wanny z bardzo ciepłą wodą wsypuje się tak około szklanki. Bardzo fajne na cerę, nawet nie tyle z powodu magnezu, co z powodu siarki (to jest w końcu siarczan).

No i jeszcze raz, do znudzenia - jeśli ktoś ma niski poziom wapnia (na przykład z powodu zaburzeń przytarczyc bądź niedoboru witaminy D), suplementacja magnezem jeszcze pogorszy objawy. A objawy niedoboru wapnia i magnezu są bardzo zbliżone - drgania powiek, skakanie mięśni...

ps. majkel, jeszcze się nie nauczyłeś, że 95% lekarzy niczym nie różni się od domokrążców, sprzedających super mega odkurzacze za jedyne 14 000 zł? Jedyna różnica jest taka, że system zmusza nas do korzystania z ich "usług", podobnie jak zmusza nas do uczestnictwa w piramidce ZUS.

przez Majkel86 30 lip 2013, 23:47
Już dawno zauważyłem, że oni nigdy nie starają się szukać przyczyny jakiegoś schorzenia tylko zawsze próbują leczyć objawy...

Czyli co najlepiej będzie jak sobie po prostu zrobię te badania prywatnie? Ile to kosztuje, nie zbankrutuje? :>

przez tomakin 31 lip 2013, 02:23
Zależy w jakim mieście, u mnie tak ze 150 zł by pewnie za wszystko wyszło. Warto takie coś robić raz na rok, albo chociaż raz na kilka lat - pozwalają wykryć całkiem sporą liczbę chorób, które wcześnie wykryte są w pełni wyleczalne, ale jak już dadzą objawy na tyle poważne że człowiek pójdzie do lekarza to różnie to bywa...

przez zmienny 31 lip 2013, 17:46
nerwa, jak tam stosujesz już suple? :)
zmienny

Sortuj wg