miał ktoś tak?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

miał ktoś tak?

przez Mateusz_1985 15 mar 2012, 18:49
witam, ostatnio mam taki problem że zaczynam wyobrażać sobie jakieś negatywne lub całkowicie bezsensowne sytuacje które mogłyby mnie spotkać w zyciu i zaczynam przeprowadzac na ten temat rozmowy z tą drugą osobą, tylko ze w mojej psychice, bo jej naprwde nie ma obok. zaczyn mnie to wykanczac. wkrecam sobie jakies glupoty, albo mysle co zrobie jak ta osoba powie mi tak, np. ze ja uderze, tak jej odpowiem, zachowam sie tak a nie inaczej... co
jest ze mna:/ ?

miał ktoś tak?

przez agnes.m 25 mar 2012, 18:14
Jest W prządku. Widzę że zacząłeś obserwować umysł, skoro wiesz, że tak to wygląda. Obserwuj to wszystko. To umysł, a nie ty.

miał ktoś tak?

przez villah 26 mar 2012, 20:07
Witam, Ja także uwolniłem się od nerwicy i depresji dzięki wygranej z własnym umysłem/programami.
Polecam wpisać na youtube- Eckhart tolle, Mooji, oraz ściągnąć książki Osho, no i do roboty, chcesz szczęścia? to musisz sobie na nie zapracować, tak tak, tak jak ktoś ciężko pracuje, żeby utrzymać rodzinę, Ty w podobny sposób, pracoą nad sobą, nad swoją głębią, nad swoim wnętrzem zdobędziesz harmonię, spokój i szczęście.

Początek jest trudny,a na wyniki czasem trzeba czekać miesiącami, ale wkońcu dzięki twojej pracy przychodzi pomoc z wewnątrz, pierwszy pbrzebłysk i wtedy już wiesz- a co wiesz? to sie dowiesz :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg