Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kpi_pl

Użytkownik
 • Zawartość

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Jeśli będziesz ciągle odwracać głowę wstecz,będziesz wywracać się na prostej drodze idąc naprzód...
 2. kpi_pl

  Książki

  Polecam książkę Wyprawa Marka KAMIŃSKIEGO Dla zdemotywowanych i nie tylko
 3. Jak zwykle czytam kilkanaście książek naraz .Co wieczór kilka stron jednej z nich.Ostatnio Marka Kamińskiego "Wyprawa" Polecam.JEST ŚWIETNA!
 4. kpi_pl

  telefony/smarfony

  Ja tam wolę ,żeby mój tele ...po prostu był do dzwonienia i tylko tyle.Żadnych smartfonów!
 5. Jesteśmy tak zbudowani ,że nasze oczy mamy skierowane naprzód .Co najwyżej niekiedy możemy spojrzeć wstecz. Życie tak wygląda ,że cofać się nie jest naturalne.Polecam obejrzeć film Inna kobieta oraz Alicja Woody Allena
 6. Najlepszym wyjściem będzie test predyspozycji,który przy udziale psychologa może pomóc rozwiać Twoje wątpliwości.
 7. Ciągle nie mogę się przekonać do sięgnięcia po tę pozycję .Almodovar musiałby mnie zachwycić w jakimś filmie,bo jak się zraże do jakiegoś reżysera to pózniej ciężko Raz próbowałem coś Jego obejrzeć ,ale jakoś nie dotrwałem do końca. A Wesela zmieniam ocenę na 10/10
 8. Wesele 9/10 w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego Rewelacja ! Film świetnie ukazujący miałkość i zakłamanie Polaków.Pozwala nie tyle odnaleźć siebie co się nie zgubić .Przestroga na przyszłość.Polecam tym ,którzy jeszcze nie oglądali.Zobaczcie koniecznie.
 9. kpi_pl

  Programy w TV

  O wszystkim co napisałaś .Polecam. MAM jest świetny .W Wawie na żywo też są fajne ,ale ja mam za daleko Byłem tylko kilka razy. CHoć mnie bardziej odpowiadają audycje w radio jak Mira prowadzi.
 10. kpi_pl

  lubimy siebie?

  Może to patetycznie zabrzi,ale czy aby na pewno masz rację w tych osądach samej siebie ...?! Rozpisz sobie na kartce cechy swoje,nie w postaci lewa cześć to złe ,a prawa kolumna to złe.Po prostu zapisz maks całą kartkę swoich cech ,wszystkich jakie Ty dostrzegasz. Po zapisaniu kartki przemyśl jeszcze raz wszystko czy niczego nie zapomniałaś i potem do każdej z cech dopisz adnotację albo "do poprawy" "dobra cecha" Napisz potem co Ci wyszło ?
 11. kpi_pl

  miał ktoś tak?

  Gdy pojawiają się takie myśli to bez psychiatry /terapeuty nie obędzie się. Samo raczej nic nie przechodzi. Monika ma w 100 % rację.Bezczynne czekanie z myślą ,ze "może samo przejść" jest złym rozwiązaniem,nawet jeśli przejdzie. Nawet ten ,krótki czas kiedy "nie przechodzi" już nie musi być straconym,a już czasem początku wychodzenia z tego.
 12. kpi_pl

  Programy w TV

  Może nie jest to program,ale także ważne polecenia. Mistrzowska Akademia Miłości - kilka razy byłem w Wawie na MAM-ie Co niedziela od godziny 20 do 22 są audycje ,które prowadzi Mira Jankowska.Świetne audycje! Spis audycji z możliwością tam odsłuchania w linku poniżej http://www.akademia24.pl/index.php?s=audycje Był ktoś z Was w Wawie na MAM-ie ?
 13. Polecam Dekalog Krzysztofa Kieślowskiego dotyczący tego tematu
×