beznadziejna nerwica:(:(:(

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

beznadziejna nerwica:(:(:(

przez Natka21 07 wrz 2010, 15:57
Witam wszystkich znerwicowanych:-)
Zalogowalam sie bo mam nadzieje ze ci ktorzy przeszli juz nerwice albo sa w trakcie leczenia poradza jakims milym,pocieszjacym slowkiem:-) na nerwice zachowrowalam jakies 2 miesiace temu,bylam u psychiatry,przepisal mi leki ale nie czuje sie jeszcze tak jak powinno byc,niechce mi sie pracowac,wychodzic z domu,sprzatac bo mam wrazenie jakby ktos chcial mnie za to ukarac...probuje sobie wmawiac ze tak wcale nie jest ale jest mi ciezko:-) tym bardziej ze maz pracuje,jestem sama w domu a rodzina jest daleko( mieszkam w Niemczech)...napiszcie mi czy ktos z was mial tak samo:-) bo nie umiem sie sama pozbierac...Pozdrawiam goraco

Re: beznadziejna nerwica:(:(:(

przez Lajla 08 wrz 2010, 12:58
Natka21, a te leki to antydepresanty? Jeżeli tak, to musisz wiedzieć, że nie które mogą na Ciebie działać inne nie. To tak jak loteria, ten nie zadziała, to bierzesz inny, itd, aż w końcu znajdziesz odpowiedni dla siebie. Antydepresanty mają to do siebie, że rozkręcają się powoli, po kilku tygodniach dopiero. A myślałaś o tym, żeby iść do terapeuty?
Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam...

Re: beznadziejna nerwica:(:(:(

przez eldruto 09 wrz 2010, 21:58
skoro nie masz rodziny w poblizu, idz do przyjaciolki, znajomej, pogadaj o problemach. Szkoda sie samemu meczyc, a milion razy lepszy kontakt face to face zamiast przez forum czy internet.

Nerwice leczy sie zmiana podejscia do zycia, niektorych spraw. Leki nie zalatwia sprawy - najszybciej chyba sobie poradzisz z problemami idac do specjalisty. Ale bycie otwartym na zmiany, rozmowy z innymi, itp znacznie polepszaja sytuacje.

Nerwica to nie choroba, wiec glowa do gory. To tylko stan gdy za duzo juz nerwow w naszym zyciu i zaczyna sie bunt naszego organizmu.
Bedzie dobrze, cos wymyslisz, w koncu nie z takimi problemami sobie radzilas w zyciu, nie?;)

pozdro;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg