psychoterapeuta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

psychoterapeuta

przez erin 12 sie 2010, 16:14
Czy może mi ktoś polecić dobrego psychoterapeutę w Warszawie?
Wiem, że każdemu odpowiada co innego ale jestem ogromnie uprzedzona do tego typu "rozrywek".
Boje się, że znowu źle trafię i zostaną mi już tylko leki

pozdrawiam

Re: psychoterapeuta

przez braw 16 sie 2010, 18:45
Widzę, ze nikt Ci nie odpowiedział. Ja również nie polecę żadnej osoby czy ośrodka ale chciałbym przestrzec Cię przed terapeutami, którzy przedłużają terapię przekazując Ci wiedzę, którą z powodzeniem można przeczytać w książkach dostępnych w księgarniach lub w każdej przyosiedlowej bibliotece pod literką "P" :)
Samodzielna lektura wychodzi znacznie taniej... zwłaszcza, że piszesz "znowu" więc myślę, że pewnie takie doświadczenia masz już za sobą?
Myślę, że po 1 -2 spotkaniach z terapeutą jest się w stanie ocenić czy jest zorientowany na Ciebie czy na Twój portfel. :)
I z doświadczenia "dentystycznego" wybierał bym czterdziestolatków (już z doświadczeniem a jeszcze nie maja w d**) :D
pozdrawiam

przez hubbik 18 sie 2010, 10:37
W Warszawie polecam Centrum CBT na pięknej. www.cbt.pl duży wybór terapeutów, wysoki standard pracy (wszyscy w superwizji). Z góry ustalone stawki. Istnieje również możliwość taniej terapii, gdzie terapeutą jest osoba w trakcie szkolenia (szczegóły znajdziesz na stronce). Jeżeli chodzi o nazwiska polecam Srebrnickiego, Biernacką, Holasa, niestety nie wiem jak stoją z terminami. Przede wszystkim jednak sama terapia Poznawczo Behawioralna którą oferują - krótkoterminowa, duża skuteczność, możliwość połączenia (przynajmniej w pierwszych fazach terapii) z farmakoterapią. Jeśli zawędrowała byś do Poznania zapraszam do ośrodka na Matejki www.otpb.pl
Ośrodek Terapii Poznawczo Behawioralnej Poznań www.otpb.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 18 sie 2010, 10:42
erin, :szukam: warszawa-t11716.html

Zamykam.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg