Bóle głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Bóle głowy

przez colinn211 20 lut 2010, 22:29
:)

Ból głowy.. wiem cos o tym, bolała mnie przez rok bez przerwy! tylko sen przynosił ulge ale rano zawsze to samo:/ Napewno nie była to migrena,ten bol uciskał twozyl niewidzialna obrecz wokół głowy ktora ciagle sie zaciskała.. czasami głowa swedziała,piekła,mrowiła ale odczucia zawsze były nie przyjemne..
Robiłem badanie za badaniem i jak to na złosc zawsze cos sie znalazło nic powaznego ale jakies odejscie od normy i juz szukałem choroby.. ból głowy to byla moja obsesja !
No ale jakos przeszło ale na koncu przyzwyczaiłem sie do niego:P
Jesli moge cos doradzic to cuda działa goracy prysznic tak 2x dziennie! wiem ,ze kazdy dba o chigiene ale tu nie chodzi o obmycie ciała tylko o rozluznienie miesni.
Stoimy pod bardzo goracym prysznicem i rozluzniamy sie ciagle myslac o miesniach ktore sa coraz mniej spiete:) po tygodniu powinnismy widziec poprawe:)
"Zostawmy to i chodźmy na spacer, bo dzisiaj świat wygląda inaczej..."

przez magdalenabmw 21 lut 2010, 17:37
Dziękuję Wam za wsparcie :smile: Dziś strasznie mnie boli, najgorzej na skroniach. Ale tak to faktycznie- jak by mi ktoś obręcz zaciskał na głowie :( Okropność. Wypiłam kawę ale nie pomogło, teraz planuję spacer... Może coś da.

Colinn- z prysznicem robię tak od roku. Dwa razy dziennie gorąca woda i rozlużniam mięśnie- niestety mam astronomiczne rachunki, ale... W sumie trochę pomaga po, ale gdzieś tak na 30 minut... Potem znowu to samo.. Ja mam takie okresy- pare miesięcy boli, potem pare nie... I tak w kółko :( Martwię się, czy to na pewno TYLKO nerwica....

Pozdrawiam!
magdalenabmw

przez takmusibyc 21 lut 2010, 21:46
Akurat teraz boli mnie głowa, ale w niedziele to normalne, jakoś zawsze czułem się dziwnie w niedziele, ten dzień jest jakiś taki dziwny. Pamiętam, że na początku mojej nerwicy i brania leków budziłem się w nocy z silnym bólem w strefie potylicy.

Ale i tak powiem wam szczerze, że wolałbym ból głowy, niż częste napięcie żołądkowe, które doskwiera mi bardzo często, szczególnie gdy spożywam posiłek w grupie np. z przyjaciółmi. Mam wrażenie, że zaraz zwymiotuje, ale oczywiście się tak nie dzieje (100% nerwica), jeszcze jak dochodzi do tego takie miejsce jak restauracja czy fast food typu McDonald to już kompletnie.

Ale nic, TAK MUSI BYĆ.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 21 lut 2010, 23:39
Takmusibyc- wcale tak nie musi być :smile: Miałam to samo i walczę z tym- teraz już praktycznie nie mam z tym problemu, a miałam ogromne :smile: Przełamuj się. Idz, jedz i powiedz sobie- najwyżej sie porzyg**. Przejdzie Ci to z czasem :smile: Tylko walcz z tym.

Mnie już głowa mniej boli, byłam na powietrzu, pewnie dlatego.
magdalenabmw

przez Manka 22 lut 2010, 13:46
Czesc ! Ja tez i owszem mniewam bóle glowy ... Kiedys prawdopodobnie mialam nerwice natręct potem mineła ... utaila sie i zaczeło COŚ mi wracac lęki itp. Od jakiegos roku moze wiecej tez dopadły mnie bóle głowy ... Praktycznie mialam / mam je codziennie,czasem zdarza sie ze znikaja na kilka dni ale za to dopadaja mnie lęki i mam wrazenie w tym momencie ze cos dusi mnie w klatce piersiowej niby ból a wcale to żaden ból nie jest.Co do bóli głowy to nie raz póbowałam kawy czy tabletek ale one zupełnie nic nie pomagały w moim przypadku.Poprostu mam wrazenie jakby to był wyimaginowany ból w mojej głowie ktorego tak naprawde nie ma.Dlatego rzadko zażywam jakiekolwiek tabletki przeciwbólowe moze tez dlatego ze ich zbytnio nie lubie.No i po co skoro nie pomagają.Bóle dopadaja mnie w chwilach gdy zaczynam odczuwać lęk lub zaczynam sie denerwować.Dlatego moja traktyka wtedy to robić wszystko zeby tylko sie uspokoić i o tym nie mysleć ... wtedy przechodzą :smile:

Sortuj wg