Nerwica Lekowa jest 100% wyleczalna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica Lekowa jest 100% wyleczalna

przez angsthasse 28 gru 2009, 19:12
Dlaczego zalezy ci na tym zebym nie byla zdrowa.... czy bedze ci lepiej bo nie tylko ty nie dajesz se rade.

Tylko dlatego ze ty jestes jeszcze chora nie znaczy ze ja tezu musze

Jestem 100% zdrowa i moge wszystkim w tym forum z calego serca i z przekonaniem radzic idzcie do psychoterapejty na terapie i obojetnie jak dlugo zejdzie do wyzdrowienia . to jest mozliwe i terapia jest kluczem. Co nie znaczy ze sami musicie tez nad tym pracowac ale z terapia bedzie latwiej..

Jest mi tez obojetnie juz co ona tu ze mna wyprawia jesli chociaz jedna jedyna osoba choc troche nadziei nabrala to bylo to warte...

Zycze wam wszystkim abyscie wyzdrowieli i jak bedzie wam ciezko i nie bedziecie mieli sily. to przeczytajcie pierwsza strone tego postu. Ja obojetnie co kto pisze jestem 100% zdrowa. A jesli mi sie wruci to juz sie nie boje bo wiem i sie nauczylam jak se z tym radzic!!!!!!!!!

Z Bogiem!!!!!!!!!!
angsthasse

przez agusiaww 28 gru 2009, 19:14
Ja mam podobne zdanie do magdaleny, ktos kto nie ma 5 miesiecy objawow i zyje w przeswiadczeniu ze sie wyleczyl to jego sprawa. Jezeli juz nie bedzie mial objawow to tym lepiej dla niego, natomiast ja nie mialam objawow i 2 lata i tez zylam w euforii bo myslalam ze sie wyleczylam. Nerwica mimo tego ze ma zakres podobnych objawow u kazdego jej okresy przebiegaja inaczej, moga byc okresy, roczne dluzsze gdzie nie ma objawow, a pozniej sie pojawiaja. Wszystko zalezy od indywidualnego organizmu, ja wierze w wyleczenie, ale sadze ze jest to uzaleznione od roznych przyczyn, tego jak sie to zaczelo, przyczyn, motywacji itd. Natomiast w nerwicach bolowych trudno jest wykluczyc dzialanie bolowe.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 19:14
p.s. angsthasse - też umiem opanowywać ataki i sie szybko ich pozbywać - choć i tak rzadko je mam -ale to nie znaczy że jestem zdrowa.
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tet 28 gru 2009, 19:17
a co to za zwyczaje na forum panują?!
żeby nowo przybyłych zza Odry z buta traktować, bo tak trzeba nazwać Twoje zachowanie panno Magdaleno. toż to ksenofobia jakaś
tet

przez angsthasse 28 gru 2009, 19:18
Ponoc nie mozna zajsc w ciaze bedac dziewica... a jedna Jezus sie urodzil

Ponoc ludzie nie moga latac a od x lat przemiezamy odleglosci w powietrzu

Na wszystko jest sposub tylko go tzeba znalezc...a przy tej chorobe tylko w sobie mamy klucz do wyleczenia

Ludzkosc od setek tysiecy lat prztrwala obojetnie jaki ciezkie czasy bywaly, poniewaz mieli marzenia i nadzieje... marzenia i nadzieja to motor ludzkosci...u ciebie zepsuty!!!!!!!!
angsthasse

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 19:18
Tet - personalnie nic do tej pani nie mam, skrytykowałam jedynie jej poglądy.

[Dodane po edycji:]

angsthasse- a co Ty wiesz o moich marzeniach ? Przecież mnie nie znasz!
magdalenabmw

przez agusiaww 28 gru 2009, 19:20
Polakita ale ja nie demotywuje, po prostu mam troszke odmienne zdanie :lol:

przez angsthasse 28 gru 2009, 19:21
magdalenabmw napisał(a):p.s. angsthasse - też umiem opanowywać ataki i sie szybko ich pozbywać - choć i tak rzadko je mam -ale to nie znaczy że jestem zdrowa.

Dopiero co pisalas dziecko ze bierzesz Benzos przy Atakach, to znaczy nie dajesz im rady a to jedyny sposub bez lekuw mimo strachu je przejsc po pierwszym bez leku sama bys wiedziala ze wyleczenie jest mozliwe!!!!!!!

Ty nie przelamalas nawet Atakuw a to pierwszy krok do wyleczenia...
angsthasse

przez linka 28 gru 2009, 19:22
angsthasse, już tak długo bez ataków - gratuluję ci i jestem z ciebie dumna :D i życzę ci kolejnych 100 lat bez nerwicy :mrgreen:
Co prawda nic to nowego i odkrywczego nie napisałaś - ale za to samą prawdę ;)

Co do błędów ort. nie poprawiam, bo jak widac nie są one konsekwencją ani niechlujstwa ani zaniedbania, tym bardziej, że nie mieszkasz w Polsce i masz prawo zapominać ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez tet 28 gru 2009, 19:22
czy Jezus faktycznie się urodził.. mam wątpliwości, ale ładnie ujęte angsthasse :D
w odróżnieniu od panny M. uważam Twoją opinię za cenną i skłaniająca do myślenia, powtórzę: myślenia.
nie rezygnuj z forum. pozdrawiam
tet

przez paradoksy 28 gru 2009, 19:22
hmmm....
magdalenabmw napisał(a):Tet - personalnie nic do tej pani nie mam, skrytykowałam jedynie jej poglądy.

:
magdalenabmw napisał(a):Dobra, skończ.. Robisz z nas idiotów a ja nie pozwolę żebyś robiła idiotów ze mnie i z moich forumowych przyjaciół.
Wierzę w wyleczenie. Ale innymi metodami niż tylko 'zaufaj sobie' bo to nie jest żaden konkret i musze Cie zmartwić-
Ameryki nie odkryłaś !

magdalenabmw napisał(a):Pozwól że moją terapią zajmie sie mój lekarz a nie TY.

Dlatego nie wydaje mi się aby brak pewności siebie był u mnie powodem nerwicy jak pani lekarz z Niemiec mnie tu poucza, z pewnością siebie nigdy nie miałam najmniejszych problemów

p.s. Dzięki że szanujecie moje zdanie. Wg mnie osoba ktora nie ma ataków od 5 miesięcy nie może powiedzieć że jest zdrowa w 100%. Tak samo myślę że rady w stylu 'zaufaj sobie' też są niewiele warte. I nie doszukujcie sie przyczyn mojej nerwicy bo to zadanie mojego przyszłego terapeuty- nie Wasze.
paradoksy

przez agusiaww 28 gru 2009, 19:25
Moim zdaniem to nie ma sie o co klocic. Kazdy pisze na podstawie wlasnych doswiadczen, jezeli agnteshe sie wyleczyla tym lepiej dla niej :) Ale sa osoby ktore mimo terapii maja nadal objawy lekowe i to tez jest fakt. Faktem tez jest ze nerwica wraca, trzymajmy kciuki za nas wszyskich bysmy sie wyleczyli i zyli szczesliwie :)

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 19:26
angsthasse- mylisz sie. Benzo przy atakach biorę od listopada, czyli od dwóch miesięcy. Wcześniej - przez półtora roku ponad (!) pokonywałam ataki sama- miałam atak, 10minut i ataku nie było, przez ten czas wziełam benzo dwa razy ! . Dlaczego od listopada biorę benzo w czasie ataku albo jak sie gorzej czuje ? (wziełam jakieś 4 razy w dwa miesiące) bo były święta którymi sie bardzo stresowałam ! Dlatego !

Teraz może mam gorszy czas, ale przez czas jaki choruję -dwa lata tak leki brałam tylko pierwsze trzy miesiące, do tej pory nie brałam nic i sama nauczyłam sie radzić z atakami - miałam dwie półroczne (!!!!) przerwy !!! Zero objawów ! A teraz przed świętami czułam sie gorzej i dlatego mam przepisane dorazne benzo, co nie oznacza że w czasie ataku nie poradzę sobie bez nich- bo sobie radzę, tyle że nie trwa to 10 minut jak np pół roku temu, ale pół godziny . Kumasz terapeutko?
Ostatnio edytowano 28 gru 2009, 19:28 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
magdalenabmw

przez angsthasse 28 gru 2009, 19:28
Moge wszystki tylko zmobilizowc do postawienia czola jednemu jedynemu Atakowi bez brania leku, jesli sami sie boicie zrubcie to w obecnosci kogos ale przejkdzcie sami...

Pomaga tez PME wedlug Jacobsen i kontrolowane oddychanie

Ale najwazniejsza jest praca nad soba i terapia

Wiem ze latwo mi pisac tak ...ale nie bylo mi latwo na poczatku..ja to przeszlam i nadal nad soba pracuje
angsthasse

Sortuj wg