Dziewczyny mają lepiej...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez kochajacy 30 kwi 2006, 14:19
Virginia napisał(a):Nie!!!!!!!!!!! Powinno byc ono wzajemne BO LUDZI LACZY MILOSC, a nie rownouprawnienie!
Jezeli budujesz swoj zwiazek na rownouprawnieniu, to daleko nie zajedziesz. Bo co bedziesz stawiac zadania i spelniac cudze zadania w imie rownouprawnienia?

Wiesz ja mam calkowicie inne podejscie do tych spraw. w moim przypadku nie mam problemow zwiazanych z oczekiwaniami, ukrytym egoizmem pod plaszczykiem wsparcia o ktorym piszesz.

Virginio przeciez oczywistoscia jest to ze ludzi nie laczy rownouprawnienie, rownoprawnienie wg. mnie jest tylko jedna z zasad jakie czlowiek sobie utworzyl , zasad ktore rozklada obowiazki i przyjemnosci dokladnie tak samo pomiedzy kochajacymi sie ludzmi
chcesz mi Virginio powiedziec ze nie jestes w pewnym stopniu egoistka :?:
kazdy nim tak naprawde jest :!:
i ja nim jestem , przyznaje sie : jestem egoista :!:
mysle o sobie
ale nie tylko
dopiero potem mysle zeby dzielic sie to miloscia z innymi, mnozyc ja , napelniac ja wszystko co mnie dotyczy :!: dawac ja kazdemu kogo spotkam ,bo wiem ze jesli nie dam jej przede wszystkim sobie to nikomu nie bede w stanie jej dac :!:

kazdy tak naprawde mysli przede wszystkim o swoich potrzebach
milosc rowniez jest taka potrzeba ,najwazniejsza potrzeba jakiej pragnie czlowiek

[ Dodano: Nie Kwi 30, 2006 1:24 pm ]
Virginia napisał(a):Oj i tu sie nie zgodze!!! Po pierwsze kobiety maja lepsze zdolnosci adaptacyjne do sytuacji, latwiej potrafia sie odnalezc w nerwicy faceta. Sa bardziej empatycznie nastawione i bardziej zaradne zyciowo, zeby pchnac go na wlasciwe tory. Poszukac terapeuty. Lepiej definiowac i nazywac problemy.

Virginio tu i ja sie nie zgodze , przeciez to jest typowy stereotyp
to tak jakbym napisal ze Ruscy to alkoholicy :!:
ale przeciez nie wszyscy
sa tacy ktorzy wogole nie pija.
i mysle ze tak samo jest w tym przypadku o ktorym wspomnialas , jedna kobieta bedzie miala doskonale zdolnosci adaptacyjne i bedzie sie umiala odnalesc w nerwicy partnera blyskawicznie (tak jak np. ty)
a druga nie bedzie miala zielonego pojecia jak to wszystko ogarnac
pzdr
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez grzesiek 123 01 maja 2006, 17:21
Fakty sa takie, ze kobiety wola facetow przystojnych, zdecydowanych, pewnych siebie, silnych, itd...tak jak faceci wola ladne, mile laski. Jest to udowodnione naukowo (badania statystyczne). Jesli dodatkowo koles jest mily i uczynny to juz w ogole jest super. Jesli ktos mysli inaczej, hehe, to jest w bledzie i wierzy w bajki (w ktorych zawsze wszystko konczy sie tak , jak "powinno"). A milosc to tylko poped ladnie nazwany przez poetow. Yo.

przez bubo 01 maja 2006, 17:45
grzesiek 123 napisał(a):Fakty sa takie, ze kobiety wola facetow przystojnych, zdecydowanych, pewnych siebie, silnych, itd...tak jak faceci wola ladne, mile laski. Jest to udowodnione naukowo (badania statystyczne). Jesli dodatkowo koles jest mily i uczynny to juz w ogole jest super. Jesli ktos mysli inaczej, hehe, to jest w bledzie i wierzy w bajki (w ktorych zawsze wszystko konczy sie tak , jak "powinno"). A milosc to tylko poped ladnie nazwany przez poetow. Yo.

No to tak: nie lubię facetów przesadnie zdecydowanych, a pewnych siebie to już prawie w ogóle nie, taka dziwna jestem :lol: . Myślę, że w facetach szukalam przede wszystkim zawsze bratniej duszy, czytaj: miał odbierać świat podobnie jak ja - osoba raczej nieśmiala. Mily i uczynny - tak, ale poczucie humoru czyni cuda!

Niestety, znam panny lecące głównie na kasę. Jak facet brzydki a ma kasę, to nagle dla nich pięknieje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Virginia 01 maja 2006, 23:33
A ja tam ze wszystkich facetow na swiecie i tak wole Kevina Costnera!!!!
:mrgreen:
szczegolnie z filmu Wiadomosc w butelce... ideal!

Bubo obejrzyj sobie ten film, ale przygotuj sobie chusteczki :D
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez venom 02 maja 2006, 12:55
virginia i kochajacy albo zalozcie nowy temat gdzie bedziecie wymieniac poglady albo skonczcie juz ta dyskusje
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez Virginia 02 maja 2006, 22:45
venom napisał(a):virginia i kochajacy albo zalozcie nowy temat gdzie bedziecie wymieniac poglady albo skonczcie juz ta dyskusje

Venom slonce, a dlaczego przeszkadza Ci nasza wymiana pogladow? :lol:

przez venom 02 maja 2006, 22:51
nie przeszkadza mi wymiana pogladow tylko to ze zaczynacie dyskusje w poscie gdzie ktos potrzebuje pomocy, porady itd a nie waszych klotnich

[ Dodano: Wto Maj 02, 2006 9:53 pm ]
pamietajcie o tym ze diabel pilnuje swoje dzieci

przez kochajacy 02 maja 2006, 22:55
venom napisał(a):virginia i kochajacy albo zalozcie nowy temat gdzie bedziecie wymieniac poglady albo skonczcie juz ta dyskusje

Venom mam cie poglaskac :?: :D
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez venom 02 maja 2006, 23:20
kochajacy nie szukaj zaczepki,

przez Virginia 02 maja 2006, 23:27
Venom powinienes napisac sobie przydomek GROźNy.
A i tak w polowie nie oddaloby to atmosfery jaka w okol siebie roztaczasz!

przez kochajacy 02 maja 2006, 23:35
venom napisał(a):kochajacy nie szukaj zaczepki,

Venom ja rozumiem ze twoja chec zwrocenia na siebie uwagi uzytkownikow forum jest bardzo paląca , zreszta kazdy wyraznie to widzi :D

daj sobie spokoj, moze lepiej poczytaj jakas ksiazke zanim pomyslisz o karierze w showbiznesie :D

zycze ci zdrowka
co zlego to nie ja :D :D :D
pzdr
Ostatnio edytowano 02 maja 2006, 23:46 przez kochajacy, łącznie edytowano 1 raz

przez venom 02 maja 2006, 23:36
taki jestem grozny? chyba nie! ja poprostu zwracam uwage na to co piszecie i wyrazam swoje zdanie

przez iwo4 03 maja 2006, 00:32
Mysle ze Venom nie jest groznu, tylko bardzo uczulony na krytyke na swoim punkcie... doskonale to rozumiem, bo tez sie miedzy innymi z tego powodu lecze
Witajcie wsród "wybranych"...

przez Minhoi 04 maja 2006, 14:45
[quote="Virginia"]Uwierz mi gdybym miala faceta chorego na nerwice, ktory bylby calkowicie pasywny, tzn tkwil w tej chorobie i nie probowal nic z nia zrobic, bez wachania wycofalabym sie z takiego zwiazku. Bo to za duze obciazenie.
Milosc to nie wymiana korzysci ale nieustanne budowanie i oferowanie drugiej stronie wszystkiego co w nas najlepsze, nawet w chorobie. [quote]

Virginio, idąc za Twoimi słowami - jednocześnie piszesz, że wycofujesz sie ze związku odrzucając potrzebującą wsparcia osobę ale zarazem, że bez patrzenia na korzyści własne, oferujesz jej wszytsko co najlepsze, nawet w chorobie!
Czy to więc tylko Twoje czcze słowa? teoria o miłości uczciwej i oddanej przepleciona sprzeczną z nią postawą życiową??

PS> To, że mamy to na co zasługujemy - też o tym gdzieś czytałam:))

Sortuj wg