słysze własne myśli ! ..

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: słysze własne myśli ! ..

przez agaska 11 cze 2009, 11:40
Ja sporadycznie czuje dziwne zapachy. Nie wiem czy wyostrzone czy jakie, ale potrafie czuc np swad spalenizny, benzyne, ocet... Czasem cos drazniacego - slodkiego.
Be the change you want to see in the world

przez celineczka3 11 cze 2009, 11:52
agaska napisał(a):Ja sporadycznie czuje dziwne zapachy. Nie wiem czy wyostrzone czy jakie, ale potrafie czuc np swad spalenizny, benzyne, ocet... Czasem cos drazniacego - slodkiego.

Pytalam o to mojego lekarza bo mialam podobnie.Powiedzial ze to problem neurologiczny nie psychiatryczny. Ewentualnie moze to byc po prostu nerwicowe wyostrzenie zmyslów.Summa summarum nic groznego:)
celineczka3

przez agaska 11 cze 2009, 12:25
Mnie to lapie glownie przed atakiem :P
Be the change you want to see in the world

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez metka 11 cze 2009, 13:16
a prawda, jest coś takiego ;-) a jak (przy okazji) byłam w ciąży, to już zupełnie inne powonienie ^^
btw już nie jestem, i teraz mam faktycznie nad czym się zastanawiać - odkąd biorę leki czuję taki specyficzny zapach chemii od siebie.

przez wieslawpas 12 cze 2009, 13:51
witam,

Czesc tez tam mam przed snem - strasznie mnie to martwilo o balem sie tego. Dobrze ze ktos to poruszyl. Okazuje sie, ze nie tylko ja tak mam.

Wieslaw

przez szedar 24 cze 2009, 11:08
Cześć jestem nowa na tym forum ale nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę że znalazłam ten temat. Bo ja nie wiedziałam jak to opisać. Mam dokładnie to samo prawie co nos słyszę własne myśli w momencie gdy zasypiam tylko że u mnie wywołuje to ogromny lęk i się wybudzam ze snu i tak w kółko. Boję się potem zasnąć. Ale cieszę się że nie jestem sam bo już sobie wkręciłam początki schizofremii. Ja przez te wszystkie objawy nerwicowe zwariuje kiedyś. Mam pytanko czy zdarza wam się czasem widzieć w telewizorze kolory jakby żywsze, bardziej nasycone, aż za bardzo?Pozdrawiam

przez bercik 24 cze 2009, 17:35
jak ktos chce moze zadzwonic pogadac tez mialem lęki z wszystkimi objawami ktore macie.605 307 494

przez carlos 24 cze 2009, 21:46
szedar napisał(a):Cześć jestem nowa na tym forum ale nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę że znalazłam ten temat. Bo ja nie wiedziałam jak to opisać. Mam dokładnie to samo prawie co nos słyszę własne myśli w momencie gdy zasypiam tylko że u mnie wywołuje to ogromny lęk i się wybudzam ze snu i tak w kółko. Boję się potem zasnąć. Ale cieszę się że nie jestem sam bo już sobie wkręciłam początki schizofremii. Ja przez te wszystkie objawy nerwicowe zwariuje kiedyś. Mam pytanko czy zdarza wam się czasem widzieć w telewizorze kolory jakby żywsze, bardziej nasycone, aż za bardzo?Pozdrawiam

W nerwicy dużo rzeczy jest możliwych, a to co opisałaś to omamy hipnagogiczne. Nawet zdrowi ludzie je mają, tylko po prostu nie zwracają na nie uwagi, więc nie masz czego się bać. :)

Pozdrawiam

przez arturk 30 cze 2009, 23:42
LUDZIE A CO W TYM DZIWNEGO, JA NERWICE MAM OD 3 LAT A WŁASNE MYŚLI SŁYSZĘ OD DZIECIŃSTWA, CZYŻBYM OD ZAWSZE BYŁ WARIATEM? :D A TAK SERIO TO WIEM ZE ZDROWI LUDZIE TEZ TO MAJA WIEC SPOKO, NIC STRASZNEGO!

Sortuj wg