skurcze dodatkowe serca

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Jovita 16 paź 2007, 11:13
wypadanie platka nie jest grozne i tego sie nie leczy , ale powoduje czesto tachykardie i lek no ale ja juz sie do tego przyzwyczailam , kwestia czasu ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez cleo27 16 paź 2007, 12:51
no to dobrze,ze jakos nad tym panujesz ;)
oj....pózniej coś napiszę!

przez Jovita 16 paź 2007, 13:32
cleo27 napisał(a):no to dobrze,ze jakos nad tym panujesz

ehh , nic innego mi nie pozostalo , musze nad tym panowac niestety innego wyjscia nie mam ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cleo27 16 paź 2007, 20:55
ja mam z tym podwyższonym pulsem tak,ze czasami czuję takie nerwy wewnetrzne,jakby we mnie w srodku ,tak mnie to trzyma godzinami i nagle taka ulga puszcza i wtedy puls mi spada do 76-80. OKROPNE to jest,nie czuje żadnego bólu ani nic poprostu uczucie takiego maksymalnego spięcia wewnetrznego i to potrafi np 3 godziny mnie tak trzymać,jak sie zajme czymś to nagle puści i puls spada. Eh,co my mamy teraz za zycie,kiedyś człowiek żył pełną piersią,ja nawet nie wiedziałam,ze wogóle istnieje takie coś jak nerwica lękowa,ze ludzie jakieś ataki maja,w zyciu sobie pulsu nie mierzyłam a teraz...szkoda gadać,młodośc mi gdzieś przez palce przelatuje,kazdy dzień to walka z nerwicą... :evil: :evil: :evil:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:14 pm ]
Rozpoczełam codzienne marsze dla dobra serca,zeby je troche wzmocnić a siebie odstresować. Zmęczyłam się dzisiaj nieżle a puls mi skoczył tylko do 112 i jak usiadłam spadł do 78!!!!....co dla mnie jest super sprawa bo rzadko taki mam.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:59 pm ]
wczoraj mialam cos dziwnego z sercem a mianowicie siedze sobie przed tv i nagle czuje takie szybkie burczenie z chlupnięciem idące do serca, Zmroziło mnie to aż. Okropne uczucie,trwało ok 3 sek.ale sie wystraszylam na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Nie wiem teraz czy to szło z zołądka i poprostu takie było silne ze sie wystraszylam,ze to od serca czy to było od serca . Zaznaczam,ze pól godziny wczesniej byłam na bardzo szybkim spacerze po obfitej kolacji.

BURCZENIE Z CHLUPNIECIEM DO SERCA

przez cleo27 23 paź 2007, 14:11
Wczoraj przestraszyłam sie na maksa.....tzn zjadłam kolacje i postanowiłam wyjśc na spacer . Spacer był szybki { miał być dobry dla serca},po powrocie usiadłam na wersalce i oglądałam TV,za jakies 20 minut czuje nagle takie strasznie szybkie idące do serca burczenie z chlupnieciem jakby. W tej chwili az mnie zmroziło . Wszystko trwało ok3 sek,nic nie bolało,nie było szybkiego pulsu. Nie opisałam tego dokładnie bo cięzko mi to opisac w każdym razie to cos strasznie szybko szło do serca z takim burczeniem w tle!!!!!!!

przez urojony 23 paź 2007, 18:27
Spoko ja tak mam prawie codziennie,przyzwyczaiłem się już do tego,sądzę iż to z powodu napięcia nerwowego,znaczy sie nerwicy :)

przez Pstryk 23 paź 2007, 18:57
He he, ja to nazywam "warczeniem". Cóż, nieprzyjemne to jest ale nie mam pojęcia ani co to ani jak się tego pozbyć.
Pstryk

przez cleo27 23 paź 2007, 19:05
to się troche uspokoiłam,ale nie jest to przyjemne. Czy Was tez to tak zmraza na moment ze strachu!!!!!!!!!!!!!!I czy tez tak idzie jakby ze srodka az do serca tak szybko?

przez Pstryk 23 paź 2007, 19:09
Też, też Słoneczko ;) Osobiście się już przyzwyczaiłam, ale pamiętam początki tej dolegliwości - panika, panika, panika. Nadal trochę mnie to denerwuje, gdy dopada mnie to w towarzystwie.
Pstryk

przez cleo27 23 paź 2007, 19:12
A pytałas może lekarza co to jest czy to nerwicowe czy jakies inne gówno nas dopadło

przez MEJ 23 lis 2007, 12:59
A ja właśnie siedze sobie w pracy i ni stąd ni z owąd czuje jakieś nerwy w srodku. Serce wali mi jak oszalałe, zimne poty! Masakra!! Pomóżcie!! Czy to nic groźnego! Boje się!!
MEJ

przez alexA 23 lis 2007, 13:52
Ja też siedzę sobie w pracy i nienajlepiej się czuję, dzisiaj właśnie mija rok kiedy zaczęła sie moja choroba czyli nerwica (tzn lekarze twierdzą że to nerwica).
A ja za każdym razem kiedy zaczyna mnie coś boleć zastanawiam się co to jest. Przeszłam mnóstwo badań i wielu lekarzy i właściwie normany człowiek już powinien uwieżyć w to że to nerwica, a ja ciągle mam wątpliwości i doszukuję się czegoś innego, nakręcam sie i cierpię...

Chodziłam przez jakiś czas na psychoterapię ale mało mi pomagała, biorę leki ale one też działają na mnie tak dziwnie tzn. przez pierwsze kilka tygodni jest dobrze, a później zaczyna sie wszystko od początku.
Czasem już brakuje mi sił i mam ochotę się poddać....

nerwica a serce

przez aga1979_ 25 lis 2007, 22:49
Witam wszystkich .Choruje na nerwice od dwóch lat .Cztery miesiace temu odstawilam lekarstwa (asentre) i bylo mi dobrze zadnych silnych atakow nie mialam. Tydzien temu zaczelo sie na nowo. Mam wciaz okropne napiecie :roll: w sobie i strach ze to zawal .Doszedl mi nowy obiaw pieczenie w obrębie klatki piersiowej przy ataku paniki nasila sie .Czy to normalne czy jednak cos z sercem

przez makanti 25 lis 2007, 23:11
Ciężko stwierdzić co to może być. Poza tym normalne to raczej nie jest.
...

Sortuj wg