Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia szkolna

przez Abbey 10 wrz 2013, 14:37
koszykova, tak. A żebyś wiedziała jak społecznie zajęta byłam wczoraj, dzień przed sprawdzianem ;)
Co do mojej matmy. Dziś wzięła mnie do trudnego zadania z zakresu, którego nie lubię. Ponieważ się pomyliłam, a ona osiągnęła swój cel (cały dzień powtarzala potem "błąd Vett", choć każdy pytany się na tym złapał, ale nieważne), zaczęła mi wbijać kolejne szpile, a gdy myślałam, że zaraz padnę jak długa, zaczęła mi wmawiać, że sama sobie wybrałam taki
Los i jeszcze mogę przejść do innej klasy. Nie widziała, że ledwo trzymam się na nogach, cała się rozgrzałam i średnio już kontaktowalam, więc zaczęła krytykować mój "pełen optymizmu i chęci do życia krok".
No fakt, od jakiegos powodu chęci brak. ciekawe dlaczego. :lol:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Fobia szkolna

przez Makabra 10 wrz 2013, 18:37
Do mnie jedna dzwoni i pisze smsy codziennie, boję się tego :roll:
Makabra

Fobia szkolna

przez koszykova 10 wrz 2013, 22:45
Vett, temu ja nie mam fb, zadnej nk, a telefon często mam 'wyciszony' ;)
Co do Twojej matematyczki widać, że ma nasrane w kasku za przeproszeniem. Na pewno normalna to ona nie jest... Jak tacy ludzie mogą uczyć? Kto im pozwolił? W sumie też niepotrzebnie zadaje te pytania, dowiem się odpowiedzi na nie w piątek :lol:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia szkolna

przez Lola Rose 11 wrz 2013, 16:24
Dzięki temu,że wczoraj się zwolniłam z ostatniej lekcji chyba zauważono moje istnienie w klasie.Ponoć się o mnie pytali i jedna dziewczyna mnie nawet szukała :shock:
Jestem jaka jestem

Fobia szkolna

przez Abbey 11 wrz 2013, 16:58
koszykova, ja niestety muszę (często matematyca właśnie łapie kogoś praktycznie wychodzącego ze szkoły i zadaje pracę domową, która jest ogłaszana na fejsie właśnie. no coż.)
Jak może uczyć? Toż to najbardziej ceniona nauczycielka naszej szkoły! Skarb po prostu! (argument? wysoki procent zdawalności matury. Uczy niemal same matfizy, no to jak ktoś chodzący na rozszerzoną matmę ma nie zdać podstawy? No ale...)
W piątek zaczynasz studia? Powodzenia...
Obrazek

Fobia szkolna

przez monk.2000 11 wrz 2013, 17:06
Ja czasami tęsknię za czasami licealnymi. Niby to był początek depresji i nie wiedziałem jak sobie z tym radzić, jednak teraz potrafię wymyślić jakieś pozytywy tamtego czasu. Teraz nie jest gorzej, ale tęsknię czasem, za tym poczuciem, że odpowiadają za mnie dorośli. :D Teraz jestem sam sobie pozostawiony. Do tego jakoś zewnętrznie zorganizowany czas, jakieś ramy dnia.

To jak z Solidarnością, jak było co obalać to była jedność, teraz jak nie chodzę do szkoły a "komuna" szkoły jakoś obalona to brak konkretnego celu. :D

Pomyślcie co by było, gdybyście mogli siedzieć całymi dniami w domu, bez nastawienia na stres. Czy było by lepiej. Wcześniej wróg był na zewnątrz, wtedy najgorsze byłoby w was. Przynajmniej ja tak mam, mam dużo czasu w domu, ale to pozorna wolność. Zostawmy to jednak filozofom, czy człowiek może być wolny i co to znaczy.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Fobia szkolna

przez Dżejmson 11 wrz 2013, 19:01
W piątek kolejny dzień walki z fobią szkolną ;) Ciekaw jestem czy jakkolwiek pomoże mi się w przełamaniu ze studiami (czyt. czy z nich nie zrezygnuję).
Dżejmson

Fobia szkolna

przez Abbey 12 wrz 2013, 15:36
Zaczynają się i ataki ze strony uczniów! Bo wiedzę trzeba chłonąć od matematyczki całą - nawet taką, jak mnie zabijać powoli...Zapowiada się jeszcze bardziej zajebisty rok...
Obrazek

Fobia szkolna

przez Ferdynand k 12 wrz 2013, 15:52
Vett, proponuję brutalną odpowiedź i jadowity język :twisted: :yeah: :mhm:
Naczelny Użyszkodnik

Fobia szkolna

przez Abbey 12 wrz 2013, 16:47
wykończony, w realu to tak u mnie nie wygląda :?
Obrazek

Fobia szkolna

przez Ferdynand k 12 wrz 2013, 17:04
Vett, to musisz być jak kobra plująca :twisted: ;)
Naczelny Użyszkodnik

Fobia szkolna

przez Abbey 12 wrz 2013, 17:36
Nie można nic zrobić, gdy walczysz w stosunku 1:37. To prawie jak w obronie Wizny :lol:
Obrazek

Fobia szkolna

przez koszykova 12 wrz 2013, 19:22
Vett, beznadziejna sytuacja. Jedyne co bys mogla to odgryźć sie jej. I tak Cie niszczy... Czy da sie bardziej?

Jutro nie zaczynam studiow, ale jutro czeka mnie obrona projektu, a do tego spotkam swoją 'przyjaciółkę'. Boje sie tak bardzo, że zaczynam myśleć czy nie uciec, ale ile można uciekać?! I te męczące myśli "jak teraz uciekniesz to kim ty bedziesz jak trzeba bedzie zacząć dorosłe życie?!"
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Fobia szkolna

przez Abbey 12 wrz 2013, 19:31
koszykova, choćbym chciała, to nie umiem - po prostu jestem zbyt grzeczną dziewczynką.
Obrona projektu, czyli pewnie jakieś wystąpienie/przemówienie/argumentacja swoich racji? Współczuję...
Obrazek

Sortuj wg