Skocz do zawartości
Nerwica.com

To chyba nerwica...


bakun

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu męczą mnie pewne rzeczy. Poczytałem na internecie o tym i wychodzi na to, ze moja objawy to nic innego jak objawy nerwicy. Szukam pomocy w tej sprawie, bo przez to co mi dolega nie mogę normalnie funkcjonować.

Od jakiegoś czasu cały czas trzęsą mi się dłonie, czuje nawet jakby było to całe ciało. Pocą mi się dłonie i stopy niesamowicie. Mam chyba również fobie społeczną czy coś w tym stylu... obawiam się ludzi. Nie lubię tłumów i zatłoczonych miejsc (jeszcze kilka lat temu uwielbiałem). W dodatku gdy mijam ludzi na ulicy to łzawią mi oczy jakbym się czegoś bał. Nie cierpię jak na mnie patrzą ludzie, gdziekolwiek.

Mam często jakby takie zamroczenia. Jak usiądę albo się położę i wstanę to wiruje mi w głowie i tracę równowagę oraz czuje okropny ból głowy. W dodatku obgryzam paznokcie i mam częste bóle kręgosłupa. Zdarza mi się też powiedzieć coś głupiego, a potem zapomnieć, albo czasami wydaje mi się, że ktoś coś zrobił albo powiedział, a potem okazuje się, że niczego takiego nie było jakbym sam to sobie wymyślił.

Kolejna sprawa to dziwne zmiany nastroju, potrafię przez cały weekend płakać i nie móc doczekać się szkoły i spotkania z przyjaciółmi, czego poniekąd nie chce, bo obawiam się tłumów.

Co o tym myślicie? Kompletnie ześwirowałem?

 

EDIT: Mam również ataki paniki, czuje, ze umieram chociaż naprawdę nic mi nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×