Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiety aseksualne - gdzie ich szukać?


Gość Pluto

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tylko ja tak mam,ale wpływ leków na seksualność wydaje mi się przeogromny,

nie mam z tym żadnych doświadczeń, ale moja była faktycznie miała taki problem podczas brania leków antydepresantów.

No ja mam... i wcale mi się to nie podoba.

Wierzę. Moja odstawiła leki normalnie żebyśmy seks normalnie mogli uprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja odstawiła leki normalnie żebyśmy seks normalnie mogli uprawiać.
Żeby tylko to było problemem... nie orientujesz się czy miała ogólnie problemy z hormonami podczas brania leków? Bo u mnie okazało się, że poziom hormonów jest bliski zerowemu. Lekarka powiedziała, że leki mogą (najprawdopodobniej), choć nie muszą być przyczyną problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko to było problemem... nie orientujesz się czy miała ogólnie problemy z hormonami podczas brania leków? Bo u mnie okazało się, że poziom hormonów jest bliski zerowemu. Lekarka powiedziała, że leki mogą (najprawdopodobniej), choć nie muszą być przyczyną problemu.

Niestety nie orientuję się więc nie pomogę Ci. A z nią nie mam żadnego kontaktu więc też nie zapytam nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angel876, kiedys bywalam na forum dla osob aseksualnych zeby zrozumiec ich punkt widzenia :D Poszukaj w sieci

 

Candy,ja szukałam i szukam ale nic co bym chciała znaleźć,znaleźć nie mogę i powoli mam już tego dość :cry: Hetero czy homo nawet maja z tym łatwiej bo was więcej,więc macie w czym wybierać.Przykre jest to,ze widzi sie szczęście innych a samemu nie mozna go znaleźć :cry: W dodatku chyba stracę przyjaciela :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×