Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiety aseksualne - gdzie ich szukać?


Gość Pluto

Rekomendowane odpowiedzi

harpagan83, czy Ty w ogóle znasz definicję tych pojęć? Impotencja to jest u facetów niezdolność do erekcji zazwyczaj z powodów fizycznych. Aseksualność występuje zarówno u kobiet jak i u mężczyzn i jest nieodczuwaniem popędy seksualnego, a nie niemożnością. :roll: Aseksualność nie ma nic wspólnego z impotencją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę schodzimy z tematu moi drodzy, aseksualni też mogliby się pokłócić czy to zaburzenie. nie jest za nie uznane. niektórym z tym dobrze. ale temat trochę do czego innego się odnosi. może już lepiej się przenieść z tą dyskusją do tematu " czy jestem aseksualny?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluto,

 

Wez idz jak najszybciej do seksuologa i urologa...

 

Tam dowiesz sie faktow o pewnych rzeczach...np to, ze szansa na to, ze masz "malutkiego" (haha) jest bardzo mala, a na 98% jest OKi.

 

To raz.

 

A dwa zapewne dowiesz sie, ze tak naprawde nie brzydzisz sie ciala kobiecego itp itd...bo mezczyzne prawie zawsze pociaga kobiece cialo.

 

Ja nawet w depresji nie stracilem zainteresowania miloscia, a mialem taka gonitwe mysli, ze ledwo bylem w stanie film obejrzec...

 

Zatem do seksuologa marsz i napisz jak bylo....

 

W twoim przypadku wizyta u seksuologa bedzie wskazana, bo napisales, ze masz jakies lęki czy sie brzydzisz ciala, wedlug mnie to nie jest czysta aseksualnosc, tylko jakas forma nerwicy, fobii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety aseksualne - gdzie ich szukać?

A ja szukam aseksualnego faceta:P Także witam :smile:

 

-- 15 wrz 2012, 17:17 --

 

harpagan83, chyba Ci się pojęcia mylą. impotent nie równa się aseksualny. mężczyzna też może być aseksualny. :P

Nie tylko jej się mylą....To,że jest się aseksualną osobą,nie znaczy,że ma się problem,ludzie więcej myślenia i wyrozumiałości :evil:

Skoro istnieją osobniki mające pociąg seksualny do płci przeciwnej,do płci tej samej co nasza oraz do obu płci to logicznie rzecz biorąc istnieją również ci,co nie odczuwają pociągu seksualnego.Ot,cała teoria,proste,logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w zakonach??;p Takie to ciężko znaleźć bo raczej siedzą w domu i są dobrymi córkami a nie latają po klubach.

w sumie mógłbym zamieszkać w takim zakonie po śmierci/odejściu do DPS znajomej bo:

byłem dobrym synem i nie bawiłem się,nie chodziłem na dyskoteki i balangi nie jezdziłem na wakacje ani na kolonie ani na wczasy-siedziałem w domu,w głowie mi była tylko nauka i praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×