Skocz do zawartości
Nerwica.com

KWETIAPINA(ApoTiapina, Bonogren, Etiagen, Kefrenex, Ketilept, Ketilept Retard, Ketipinor, Ketrel, Kvelux SR, Kventiax, Kventiax SR, Kwetaplex, Kwetaplex SR, Pinexet, Questax, Setinin, Symquel XR)


weronika

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

161 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      115
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

niestety, lekarka jeszcze nie wie, że odstawiam, ale źle się czułam po tym leku. Brałam dawkę 75 mg. Ale biorę masę innych leków, nic mi się nie stanie, zwłaszcza że ketrel miał być u mnie wyłącznie lekiem usypiającym. Spałam po nim, ale co z tego, jak następny cały dzień źle się czułam, serce mnie bolało i głowa, leżałam cały dzień i nic nie mogłam robić. Bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Ja mam takie pytanko bo czuje się nie pewnie co do kwesti odstawania leku seroquel ketrel. Brałem ten lek od 2.5roku w dawce 600mg dziennie 1 tabletka w dzien 2 na noc. Zacząłem odstawianie 2 miesiace temu a od dziś biore tylko 1 na noc a za miesiac zero i trochę się stresuje. Czy tak się to odstawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fleure_De_Violette, odstawiam tak jak mi lekarz powiedział, brałem 3 tabletki dziennie i zacząłem odstawianie 1 lipca. Co miesiąc tabletka mniej, ale nie miałem żadnej terapi itp lekarz to tylko mi recepty wypisywał raz na 3 miesiące zapytał jak się czuje. Dlatego troche się stresuje bo za miesiąc 0 tabletek i nie wiem czy dam sobie rade bo nawet nie mam komu się wygadać co mnie boli na ten temat. Zawsze jak powiem komuś dlaczego biorę leki i jakie to kontakt się urywa. Niby jest już dobrze ale mam takie chwile załamania ,zwątpienia i chciałem się upewnić czy ktoś z "was" tak samo odstawiał te leki i z jakim skutkiem. dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiemocokaman, rozumiem- ja też bez terapii, tylko na prochach byłam.

Ja schodziłam z 500mg: brałam 2x200mg + 100mg. Tyle, że znacznie szybciej odstawiałam, w tygodniach. Po 4 tygodniach odstawiłam wszystko, bo miałam jeszcze Abilify na rano, a wieczorem właśnie kwetaplex.

Myślę, że nie warto skupiać się na tym odstawianiu, bo im bardziej o tym myślisz, tym bardziej, możesz mieć jakieś negatywne emocje, które są z tym związane.

 

Na co bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po zolafrenie bardzo utyłam i barłam jeszcze solian.

teraz biiore kwetiapine na poczatku mialam straszny apetyt, ale teraz jest nawet mały, jem tylko by zaspokoic glod, 0 chleba... i i tak utyłam

ma psycholog powiedziala ze utylam przez leki i nawet jakbym sałate jadła to i tak utyje bo te leki tak zwaln.metab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie do jakiej dawki ketrel nie obniża dopaminy?

Jakie dawki u Was działają nasennie(nie mam schizofrenii),tylko biorę K. czasem na sen

25-50 mg po tygodniu przestaje działać nasennie,dlatego biorę go rzadko . Chciałabym dobrze się wyspać,bo mam problemy i nie mogę wogole spać

Ile K. na dobry,długi sen mogę wziac??

(może być zamula na drugi dzień,nie szkodzi .)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×