Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

rafka, a bierzesz jakieś suplementy do sertraliny?

 

tz. kupiłam sobie rhodiolę. Brałam 2 tyg. Poszłam do lekarza zapisał mi sertalinę. Więc rhodiole odłożyłam.

W poniedziałek idę do lekarza więc zobaczymy czy zmienię na inny czy jak. Bo mam po nim problem z snem a na sen mam tylko ''neopersen noc'', ale on nic mi nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dala Tobie coś ta rhadiola,chodzi mi. O chęci do działania ,pamięć i koncentracje?

Nie wiem czy mogę brać rhadiole z antydepresantami,lekarza się pytałam,nic nie słyszał o rhadioli i powiedział ,ze mogę brać ,ale na własną odpowiedzialność ten korzeń,bo nic o nim nie wie ,dałam jemu artykuł do przeczytania o rhadioli też nic nie powiedział,a ja boje się zespołu serotoninowego mówiłam o tym wszystkim dr,a on nadal,ze trudno mu się wypowiedzieć jak czegoś nie zna,co jest zrozumiale,ale kupiłam rhadiole działała B. dobrze,a teraz się okazuje,ze nie wiadomo ,czy mogę brać z lekami?

Radka,a mogłabyś zapytać swojego lekarza co sadzi o rhadioli w połączeniu z lekami?Błagam bardzo mi zależy. Biorę wenlafaxyne 225 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czułam po rhodioli takie lekkie poprawienie nastroju, pobudzenie. Chciało mi się coś zrobić. Brałam 200mg.

Po sertalinie i tak mam rozjaśnienie umysłu więc nie biorę rhodioli.

Wole nie mieszać.

Zapytam się lekarza, ale dam odpowiedz dopiero w poniedziałek bo wtedy będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Rafko nie spieszy mi się aż tak

je biorę wenlafaxyne w dużej dawce 225 i to jest najważniejsze,zebys jak byś mogła się spytać to zebys powiedziała co i w. Jakiej dawce biorę

Rhadioli brałam 450 mg/d czyli 2 tabletki

Pytałam się na necie w aptece internetowej to powiedzieli,ze skoro jeden psych. nie wiedział to mam się spytać jeszcze innego psychiatry,Tylko najgorsze jest to,ze,nie bardzo mam jak spytać innego psychiatry,odlegle terminy.Wielkie dzięki rafko :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałam swojego pisałam o tym wyżej przecież nigdy nie słyszał o rhadioli,dałam mu artykuł,też nic nie powiedział .Mowi,ze mogę brać,ale na własną odpowiedzialność,bo jemu trudno wypowiadać się o czymś czego nie zna, co zrozumiale

Mam egzaminy ,roboty Full,a nie mam na nic siły i jak zawale to wylece ze studiów... :(

 

-- 26 lip 2012, 15:48 --

 

Madzialenko dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi lekarz powiedział, że rano. To jest najlepsza pora. Raz wzięłam popołudniu i w nocy było gorzej.

Nie czułam się zmęczona po leku.

Sertalina u mnie dość dziwnie działa. Napędza serce. I może dlatego mam nieco przekrwione oczy i gorzej mi się śpi. I te mimowolne ruchy. Najbardziej jest to dokuczliwe jak chcę zasnąć.

Wolę serca nie męczyć bo obawiam się, że mogę mieć później arytmię czy coś innego.

Muszę z lekarzem porozmawiać bo to trochę mnie niepokoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to u mnie było nieco inaczej to zależy od organizmu. Na razie to jest 1 tydz. Na początku takie objawy mogą być a później mogą przejść. Jeśli Ci nie przechodzi to lepiej porozmawiać z lekarzem o zmianie leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja biorę już ponad 2 tygodnie asentre i nadal nic - skutków ubocznych praktycznie nie miałem ale poprawy nadal nie ma :( strasznie niecierpliwy się stałem - boję się że lek ten nie wyeliminuje moich lęków ... no ale może zadziała po 4 tygodniach jak niektórzy piszą chociaż z tego co czytam to ci co mają dużo skutków ubocznych to po 2 tygodniach wszystko mija i czują się świetnie - u mnie skutków ubocznych nie ma (a może to zasługa lerivonu który biorę w te same dni ale wieczorem) ale zmniejszenia lęków też póki co nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×