Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

tak. Chciało mi się wymiotować. Myślałam, że miałam mlekotok chociaż coś tam się po tym leku pojawiło, ale nie znacznie. Gorzej ze snem. Oczy mam nieco przekrwione. Serce trochę szybciej bije.

To tyle na temat u mnie skutków ubocznych.

Trochę poprawił mi nastrój. Idę w czwartek do lekarza więc muszę powiedzieć o moich obawach.

PS: jestem na 50 mg.

 

-- 23 lip 2012, 11:58 --

 

a jeszcze takie jakby tiki/drgawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zaczynam właśnie swoją "przygodę" z sertaliną. Zaczęłam od dawki 25 (2 dni), a dziś chcę już wziąć przepisaną dawkę 50. W porównaniu do wenfalaksyny, którą próbowałam brać, skutki uboczne są mniejsze - odczuwam lekką senność w ciągu dnia, suchość w ustach i płytki sen. Obawiam się, że po dawce 50 zacznę cierpieć na bezsenność, a miałam okropną po wenfalaksynie 75 - ale to była większa dawka od razu i może dlatego tak źle się czułam.

Co mnie ucieszyło, to to, że po 8 godzinach poza domem nie czułam się padnięta jak zwykle, a wieczorem miałam ochotę wyjść na spacer - a dodam, że wychodzenie z domu, szczególnie bez powodu, jest dla mnie trudne. Za tydzień idę na psychoterapię - na nfz, pierwszy raz w życiu i jestem pełna nadziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 3 tyg. To jest mój pierwszy lek od 4 lat na deprechę. Pierwszy raz biorę sertalinę.

Chciałabym aby lekarz dobrał mi odpowiednie leki które nie będą miały aż tak negatywnych skutków ubocznych. Tym razem chcę wyleczyć deprechę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak.Tak po 2 tyg stosowania. Umysł mi się rozjaśnił. Nie mam takiej zamułki. lek też się nieco zmniejszył lęk.

Tez sa negatywne. Zobaczymy co przeważy szalę.

Każdy ma inny organizm. Np. czytałam wcześniejsze komentarza to ktoś ma ''skutki ubocze'' których ja nie mam. I na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×