Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, bo ja w zadupnej części Gdańska mieszkam;) Jak ktoś się mnie pyta o dzielnicę to i tak mu nazwa nic nie mówi :mrgreen: Tobie by pewnie powiedziała, bo ty z Gdańska, ale jak ktoś jest spoza , to nie. Candy14, Wrzeszcz, to teraz właściwie centrum Gd. Ja bym nie mogła tam mieszkać, ze względu na hałas. Wczoraj myślałam, że pojdę i zamorduję bachora trąbiącego na trąbce przy rowerze od godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, Orunia?

Ja bym nie mogła tam mieszkać, ze względu na hałas

Kiedy sie wyprowadzilam strasznie trudno bylo mi sie przestawic na spokoj i cisze a teraz ja uwielbiam :D Lubie to, ze mam swoj teren na ktory nikomu nie wolno wejsc bez mojej zgody, ze moge trzymac zwierzeta i zaden sasiad nie sapie bo na mojej ziemi sa, ze kiedy puszczam w domu rammstein na full to nikt mi nie stuka w sufit i nie wzywa policji, lubie isc do sklepu gdzie znam wszystkie ekspedientki i od samego rana obsmiejemy sie jak norki , lubie panie w banku ktore zawsze pozwalaja mi doniesc jakies dokumenty bez sapania i juz zalatwiaja moja sprawe bo jakby co to date wsteczna walna. No i najwazniejsze..dzieki temu ze sie wyprowadzilam moje miejsce na ziemi zarabia za mnie na spokojne zycie i nie musze zasuwac codziennie do pracy przez caly rok za czesc tego co tu zarabiam przez 3 miesiace.

Wole wpadac do Gdanska raz w tygodniu nizmieszkac tam na stale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, ja średnio kilka razy w tygodniu jeżdżę na zadupie zwane osiedle "Moje marzenie" (za Łostowicami), może to te klimaty? ;)

 

-- Wt, 19 cze 2012, 16:11 --

 

Candy14, a kojarzysz Tusego? Jeden z najpopularniejszych Polskich street artowców, pochodzi właśnie z Gdańska. Jest autorem tych najlepszych wrzutów i wielu obrazów takich jak wkleiłem. Jak miałem kilkanaście lat to latałem z nimi w nocy malować pociągi :P stare czasy, ale fajnie było, szczególnie ucieczki przed policją.

 

-- Wt, 19 cze 2012, 16:26 --

 

A zaraz jadę na plaże do Brzeźna, albo Jelitkowa, najlepsze klimaty jak dla mnie. Chociaż w Sopocie też jest fajnie, tylko trzeba mieć kasę, bo w spożywczakach to ceny jak w pubach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, mialam znajomych na Orunii..strach bylo do nich jechac :D

 

KeFaS, nie kojarze ale zawsze mi sie podobaly mury przyozdobione graffiti i w sumie tylko we Wrzeszczu je widzialam. :D

A zaraz jadę na plaże do Brzeźna, albo Jelitkowa, najlepsze klimaty jak dla mnie.

Tez lubimy do Brzezna jezdzic :) fajna trasa rowerowo/rolkowa ciagnie sie az do Sopotu

 

Kiya, ja teraz tez lubie swoje zycie ale nie zawsze bylo mi tak dobrze jak teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, tylko że jeszcze Ci jej nie dam, dopiero jak kupię większą, a to mi zajmie jakiś tydzień, bo zamawiam z allegro, odezwę się do Ciebie, jak będzie do odbioru. Mieszkam w Gdańsku, jak będę Ci ją chciała już oddać, to napiszę Ci adres na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, okazało się, że mój facet przenosił się dziś do innego biura, a tam mają lodówkę, także dzięki, ale już niepotrzebna:)

Trafi w ręce innego szczęśliwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×