Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT: 25-29 lipiec 2012 r. ...gdzieś w Centrum Polski


tahela

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, wiadomoże zawsze bedzie ktoś miał daleko tylko trzeba sie pogodzic z tym,że czasem sie ma daleko i albo przyjechac daleko albo odpuścic i czekac na następny, zeby było sprawiedliwie, raz moze byc w górach poźnej morze i póxnej pośrodku zawsze inni bedą miec wtedy daleko a inni blisko a jk sie wybiera tak to wychodzi ze Ci co mieszkają w górach maja w sumie najdalej, ja bym wolała pocżatek sierpnia w sumie,

chyba takie skakanie po miejscach jest najbardziej sprawiedliwe, góra dół , srodek, zachód, wschód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

no wiesz ale czasem mozna i daleko odjechac i ja sie tym licze ,że czasem pewnie odpuszcże jak bedzie daleko, środek jest nudny w sumie najlepsze sa góry, Mazury, morze , czyli obrzeża, po prostu robic czesciej zloty po środku a na obrzezach też mozna tylko zeby było wiadomo,ze to jest zlot na obrzeżu i wtedy trzeba juz sie na taki wyjazd przygotowac i tyle, ja miałam ostatnio ponad 500 km,w sumie prawie 600km chodzi o to ,ze jak sie napisze ze zlot bedzie gdzies gdzie niektórzy maj dalej to po prostu niech od razu nie maja pretensji tylko troche zrozumienia, bo najglośniej w sumie krzyczeli Ci, którzy i tak sie raczej nie wybierają, ja ostatnio tez mogłam narobić rabanu dlaczego tak daleko ode mnie i ze chce ankietę,ale uznałam ze bez sensu to jest i odpuściałm, a ludzie nie odpuszczają i nie mowie o Tobie bo Ty akurat ie miałś az takich pretensji , chociaz nie byłaś zadowolona,ale ja sie np. nastawiałam,ze nastepny bedzie nad morzem i bym nie robiła wtedy rabanu a zawsze lepiej miec raz duzo blizej a raz dalej i tyle a tak zawsze daleko wychodzi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

tylko ja nie rozumiemm dlaczego zawsze ma byc po środku, to ze chodzi o spotkanie to wiadomo, zlot mozna robić w róznych miejscach, zdarzyło mnie sie na innym forum,że były zjazdy we Wrocławiu, Krakowie, Mazurach, Mazury odpuściłam sobie bo daleko,

ale bylismy i w muzeach i w Zoo i statkiem po Odrze pływaliśmy i tez było fajnie,przyjeżdzali Ci którym pasowało nie widze sensu w tym srodku, poza tym srodek też nie jest sprawiedliwy bo sporo ludzi ma wtedy zawsze blisko a ja zawsze daleko i co ? sprawiedliwie jest skakac , wtedy zawsze ktoś bedzie mial blisko a ktoś daleko,

Michuj,

moga byc i mazury w sumie ,daleko,ale ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja podjęłam decyzje dyktatorska ,ale widac jak to sie skonczyło a demokracja jest dobra tylko do pewnego momentu bo kazdemu sie podoba co nnego i kazdy cagnie w swoja stronę i wtedy ktos musi zdecydowac odgórnie i koniec

 

-- 17 cze 2012, 17:25 --

 

Bellatrix, tylko ze ja jestem w stanie sie podporzadkowac mimo wszystko, widzisz było raz w srodku, teraz tez bedze w srodku prawdopodobnie, i co nigdy w górach ma nie być bo daleko i nad morzem nigdy bo daleko, bez sensu,takie rozumowanie , i koniec rozmowy juz naprawdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi milusińscy :D

mnie nie będzie na zlocie raczej, z przyczyn rodzinnych drugi termin na 98% mi nie pasuje.

Jesli jednak cos sie zmieni, to zdecyduje sie w ost. mozliwym momencie, o ile tez dojazd bede miala dogodny.

 

Nie czuje sie zatem uprawiona do zawierania glosu, ale jesli mam byc szczera, to rozumiem ludzi z poludnia. Srodkowa Polska wydaje sie najbardziej optymalnym pomyslem, zawsze to wieksza szansa, ze ktos dodatkowy zdecyduje sie ze wzgledu na łatwy dojazd :smile:

 

Jesli chcecie Mazury, moge porozgladac sie za miejscami, ale bez obrazy Tomki i Michaly- nie przyjechaliscie na poprzedni zlot, wiec Wasze deklaracje sa malo wiarygodne ;)

 

Mysle,ze na zlocie w Sitnicy logistyka forumowiczów byla na 6- ludzie poumawiali się z sobą, odbierali jeden drugiego po drodze, błądzenia wielkiego nie bylo. Teraz mysle,ze bedzie podobnie :D

 

A okolice Wrzesni, jak ktos wyzej pisal- to w miare dobra lokalizacja.

Najdalej beda mieli ludzie z Mazur, ale i ja i Natalia odpadamy.

 

Buziaki wsiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie Mazury, moge porozgladac sie za miejscami, ale bez obrazy Tomki i Michaly- nie przyjechaliscie na poprzedni zlot, wiec Wasze deklaracje sa malo wiarygodne ;)

Nie każdy ma czas by być na każdym zlocie , to że ktoś nie był na poprzednim nie znaczy , że nie pojedzie na następny . Poza tym dla mnie Mazury są blisko więc mógłbym wpaść nawet na chwilę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomus, toc wiesz, ze nie napisalam tego zlosliwie.

Nie napisalam też tego, ze Wy nie pojedziecie, ale o ile pamiętam, mamiles mnie obietnicą, że Cię w koncu poznam :P;)

Nalezy tez postawic sie tez w sytuacji osob, ktore zamawiaja domki i zobowiazały sie rozliczyc finansowo pobyt zlotowiczow. Deklaracje "może będę" są dość utrudniające planowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×