Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT: 25-29 lipiec 2012 r. ...gdzieś w Centrum Polski


tahela

Rekomendowane odpowiedzi

ale po co ja ten zlot przyjade? ja z nikim u siebie nie rozmawiam, a z wami tym bardziej nie bede rozmawial, bo po pierwsze was nie znam, a po drugie nie chce mi sie gadac, wole pisac. a z tego co widze to na ten zlot nawoluja ludzie w remisji i moderatorzy, ktorzy albo sa zdrowi albo sa w remisji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logik, ja nie jestem w zadnej remisji, sobie nie wyobrazasz jak w czarnej pupie aktualnie jestem.

Nie będę Cię namawiać, skoro nie masz potrzeby przebywania z nami, ale wierz mi, ze czasem nie trzeba o niczym gadac, wystarczy po prostu pobyc z dobrymi ludzmi i od razu jest lżej.

 

-- 20 cze 2012, 19:42 --

 

Agasaya, pieprze sudoku, wole krzyzowki :pirate:

 

wow i Michuj, jupiii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani Forumowicze!!!

Pojedziemy do Sulejowa do Ośrodka Wypoczynkowego Dresso.

 

Termin: 25 lipiec do 29 lipiec 2012 r.

 

Podaję link, proszę zajrzeć :arrow::arrow::arrow:http://meteor-turystyka.pl/dresso,sulejow.html#

 

Domki są piętrowe, ze spadzistym, trójkątnym dachem, mieszczące od 4 do 7-8 osób.

W domu na parterze jest pokój i łazienka, a na pięterku pokój.

Cena za ten domek to 120 zł. za jedną dobę przy minimum 4 osobach (wtedy koszt na 1 osobę to 30 zł/dobę). Za każdą następną osobę dopłata wynosi 20 zł. od 1 osoby.

Przy 8 osobach w jednym domku koszt od jednej osoby to 25 zł./dobę.

W domkach nie ma aneksu kuchennego. Jest ubikacja i prysznic.

Na terenie ośrodka jest restauracyjka, można sobie w niej zamówić śniadania (od 9 zł.), kolacje (od 9 zł.), obiady (od 16 zł.)

Jest też możliwość zorganizowania grilla przez zarządcę po uprzednim poproszeniu go o to (sala, w której można zamówić piwo).

 

Proszę teraz o 100% deklaracje z uwagi na fakt, że do piątku musimy się z Wiolą określić. Musimy wpłacić zaliczkę.

 

Lista chętnych :

 

1.*Monika* (25-29)

2.*Wiola* (25-29)

3. Bellatrix

4. halenore (25-27)

5. GILAMAN

6. słoneczko. pl

7. Agasaya

8. tahela

9. namiestnik

10. bigfish 9eaf45e625ff14a3c97f26b797163283.png

11.PoznacSiebie

12. pinda

13. Michuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×