Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mirabeleee, wyglądasz młodo, ale sądziłem, że w okolicach 18lat masz. ;) Takie skrzywienie mam, bo na roku żadnej z dziewczyn nie dałbym 24 lata. Niemal wszystkie wyglądają na 18-20 lat. Przez to mam pewnie taki zaburzony system oceniania wieku. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, dobrze słyszec bo w realu ponoć na 13 wyglądam. Chociaż po zmianie fryzury trochę 'wydojrzałam' może. :D

 

Ja u facetów nigdy nie jestem w stanie określić wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, z facetami mam problem w drugą stronę. ;) Wyglądają mi na starszych niż są w rzeczywistości. Jedynie z młodzikami do 16lat nie mam większych problemów.

Jeżeli w realu serio wyglądasz na młodszą niż jesteś, to tylko się ciesz. ;) Teraz może Cię to irytować, ale za parę lat będziesz się cieszyć jak dziecko z tego powodu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, na kogo nie mam wpływu, zwalił sprawę, a jutro w szkole to ja będę ofiarą. Jak zwykle, z resztą.

Jakieś choróbsko rozkłada mnie na łopatki, z dnia na dzień gorzej, ale oczywiście nic mi nie jest i będą mnie leczyć wapnem :bezradny: No i jutro znów zaczyna się tydzień, a w ten weekend bardziej się zmęczyłam tymi lękami niż odpoczęłam...Jak ja pragnę tak tygodnia wyłączenia się ze świata... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Bu.... :-|,ja też chcę :

ale w tym zapyziałym mieście pewnie będzie za 100 lat, zafajdane zadupie...

można też jechać do Bielska...

nie wiem :<.

Jak wrażenia? warto iść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd, Mi może nie do końca,bardziej mnie szarpie jak sobie pomyślę o codziennym p*rdoleniu farmazonów w robocie przez koleżanki, o wnusiach,dzieciach,ploteczkach, i o tym że nie powinno się narzekać bo życie jest piękne -,-. fck this shit.

Bellatrix, Czyli mówisz że warto...myślałem że w kinie oglądałaś.

 

Btw, to ty wczoraj o 12 czy 1 w nocy wystrzeliłaś posta naszego "niespełnionego ogiera" w kosmos :<?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

to zazdroszczę, bo u mnie mimo, że dopiero 17sta w całym mieszkaniu półmrok, bo zebrały się ciemne chmury i cały czas popaduje

okropna pogoda, najchętniej to bym poszła spać, ale próbuje się uczyć mojej prezentacji :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Stark, mam w robocie to samo , każda pie*doli o tym samym , co jej wnuczek wczoraj zjadł , czego to nie dokonał jej syn , a jak się pracuje 8 godzin dziennie , to nie dość że człowiek musi robić tyle czasu , to jeszcze trzeba wysłuchiwać te głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×