Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na wiadomość od mojej psycholożki w sprawie piątkowego spotkania

 

-- 09 maja 2012, 19:15 --

 

Lady Em., tak to trudne,ale dasz sobie na pewno świetnie rade,wierze w Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, dzięki ;)

dominika92, hmm, oni są bardzo mili, może dlatego że to nowa szkoła i do klasy pochodziłam jakieś 2 tygodnie :roll: tzn. idę na indywidualne, ale do szkoły... W tym problem że w szkole miałam zawsze ataki, bo panicznie się jej boję :why:

coma, na jaki kolor? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, oj tak..tylko że ja jestem perfekcjonistką..i muszę zrobić WSZYSTKO a trochę mi z tym zejdzie i boję się że tylko się będę wkurzać bo mnie to będzie przerastać./

oj jak dobrze ze juz z tego wyroslam :D Cale lata tak mialam ze padalam na pysk a nie skonczylam dopoki wszystko nie lsnilo. Jak mi sie zycie walnelo to zrozumialam ze nie musze byc idealna pania domu bo to nie gwaranruje szczescia. Teraz sprzatam na raty..nic sie nie stanie jak rozloze sily na zmiary .

nie odpisałaś mi jakie psiaki masz :mrgreen:

Oj nie widzialam pytania. Tyle postow non stop przybywa ze czytam tylko ostatnia strone :D

Jeden to labus a drugi kundelek. Maly oczywiscie rzadzi duzym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam labusia :mrgreen:

:great: cudne sa prawda? Takie kochane, grzeczne..dzis u weta tylko on siedzial spokojnie i czekal na swoja kolej. Maly wyl nieustajaco (zreszta to jego znak firmowy... wet od razu wie ze to my przyszlismy) , kot sie wczepil w koszyk i nie..ona nie wyjdzie..spadajcie wszyscy :D A moj labulek przyjal do wiadomosci ze tak trzeba i juz i nie ma co protestowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×