Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

chory,

i nie mówić niewygodnych rzeczy bo zaraz dadzą ci drugiego osta! i polecisz z forum, więc wyedytuj tego.

 

Ale ja tak nie potrafię. Nie umiem być wbrew sobie. Nawet nie wiesz jak mnie wkurza taka ludzka bezmyślność.

W dupie mam te ostrzeżenia. Rozumiem gdybym naprawdę jakieś bydło zrobił. Kurde kultura 100% - a tu taki chu...

Nie chce mi się tego komentować.

Człowiek z takimi zaburzeniami nie może być adminem.

 

Nie zdziwię się jak dostanę 2/2 za off top

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bywa i tak. Chociaż najbardziej mnie rozbawiło jak straszył ostami w wątku ''jak oceniasz pracę moderatorów'', za wypowiedzi o...pracy moderatorów :lol:

(napisałem to tutaj bo... nie wiem gdzie.... nawet temat o funkcyjnych był... off-topem :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Behemoth, mówię ci wyedytuj te posty, i tyle. Też się na to nie godzę, ale co mogę zrobić? lubię to forum, znają mnie. Siedź cicho, ciekawe rzeczy piszesz, myślę że masz głowę na karku więc nie warto za takie byle co wylatywać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Behemoth, no lekka przesada..Amon, lepiej byś dał ostrzeżenie niejakiemu KillBillowi za teksty w temacie "detoks" :roll: ale to tak jak nasza straż miejska, która zamiast zająć się robotą siedzi w parku i patrzy jak się bawię z labradorem czatując żeby mi dać mandat bo prościej dać bidnej młodej kobiecinie z psem niż jakiemuś dresowi za zakłócanie porządku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Laima

2. beti19(?)

3. Tahela (60%)

4. Mad_Scientist

5. slow motion

6. Agasaya (?)

7. Bellatrix

8. Dariusz_wawa 50 %

9. Behemoth

10. bigfish 50%

11.Simpatico1 60%

 

To kto się jeszcze dopisuje? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Laima

2. beti19(?)

3. Tahela (60%)

4. Mad_Scientist

5. slow motion

6. Agasaya (?)

7. Bellatrix

8. Dariusz_wawa (50 %)

9. Behemoth

10. bigfish (50%)

11.Simpatico1 (60%)

12.GILAMAN

13. Absinthe (50%)

 

pozwolilam sobie dopisac :)

 

-- 09 maja 2012, 17:00 --

 

Absinthe, tak, 25 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie wiem jak ja dojadę chociaż mam najbliżej :hide:

bo po

1. nie wiem czy mi praca nie wyskoczy,wtedy bym mogła przyjechać w piątek po południu a wtedy nie mam autobusu tylko stop pozostaje

2. nie mam powrotu w niedziele żaden autobus u mnie nie kursuje więc albo stop,alb zostanę do poniedziałku co by mi bardzo pasowało,ale nie wiem jak z pieniędzmi wyjadę,albo również stop

3. nie wiem czy autobus dojeżdża do samego ośrodka,a wiadomo z torbą ciężko dotrzeć,ale to my wszyscy będziemy mieli z tym problem.

ale co tam,pożyjemy zobaczymy,jeszcze mogę sąsiada wynająć żebym nie podwiózł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×