Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zaczynam się uzależniać od tego forum. Niby to takie puste pisanie, ale i tak dużo daje. Wszyscy tutaj są mi tacy bliscy, bo przeważnie to osoby o niespotykanej wrażliwości. Wszystkich mi tak żal, oddałbym życie, żebyście tylko wy byli szczęśliwi..Nie.. żaden bohater ze mnie, po prostu nigdy nie spotkałem osób wyrażający tak głęboki smutek, widzę w was siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! moje zadowolenie z forum to 8/10 najgorsze jest 'przycinanie' musicie wymienić serwery bo strona siada niekiedy. Druga sprawa można zmienić layout i logo na weselsze o czym kiedyś była mowa. Jestem chętny na moda, mam 1,5 roczne doświadczenie na podobnej stronie, potem byłem adminem. Jeśli praca jest płatna, proszę o PW - jeśli free dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem że jestem zadowolony. Chociaż onieśmiela mnie potężna ilość postów, które tu się codziennie (a nawet z minuty na minutę!) pojawiają. Siedzę na jeszcze kilku innych forach związanych z psychologią, ale zaglądam tam tylko od czasu do czasu bo ruch jest bardzo wątły. Tutaj natomiast aż ciężko się odnaleźć. Nie ma mnie np. 2 dni, wchodzę a tu 5-7 stron nieprzeczytanych tematów i postów. Nie idzie ogarnąć wszystkiego :) więc musiałem się przestawić i teraz tylko zaglądam w wybrane tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za parę minut minie tydzień, odkąd jestem na dobre z forum. Byłem wtedy skrajnie załamany.. Piszący tu ludzie próbowali mnie zrozumieć, pocieszyć. W dużej mierze im się to udało. Dużo też uzmysłowiłem sobie przez ten czas, pisząc o sobie jednocześnie starałem się zrozumieć siebie, świat.. To forum jest dla mnie niezwykle istotne.. zaczynam i kończę z nim dzień. Jeśli to kiedyś zamknięcie, to nie tylko ja, ale i wielu innych straci drugi dom ;) (niedawno czułem się tak, gdy zamknęli forum Comy :( ). Tak więc żadnych zmian, żadnych przenosin, trwaj forum wiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewa3700, no i co, zdarza się. Nie ma co płakać!

 

-- 03 maja 2012, 08:40 --

 

Sorki że jeden za drugim. Zainwestujcie w to forum, zróbcie jakieś DONATE! słabe maszyny, co jakiś czas zawiesza i nie można normalnie, płynnie korzystać. W innym razie usuńcie to forum z sieci, śmiech. Przemyślcie to, czekam na wypowiedzi innych. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewa3700, no i co, zdarza się. Nie ma co płakać!

 

-- 03 maja 2012, 08:40 --

 

Sorki że jeden za drugim. Zainwestujcie w to forum, zróbcie jakieś DONATE! słabe maszyny, co jakiś czas zawiesza i nie można normalnie, płynnie korzystać. W innym razie usuńcie to forum z sieci, śmiech. Przemyślcie to, czekam na wypowiedzi innych. Pozdrawiam

łatwo ci gadać -nie płacz... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolona bo bardzo dobrze że jest i ludzie potrzebujący pomocy mogą ją tutaj znaleźć.

Ja póki co faktycznie czuję się wyobcowana, ale zdaję sobie sprawę że muszę dać się poznać nie tylko od strony narzekania.

Czasem jak tak siedzę i czytam, to mam wrażenie że tutaj nie pasuję, nie widzę nikogo kto miałby podobne problemy, ale to chyba dobrze.

Daję sobie czas,pobędę troszkę a potem zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THJ_nw, zapewniam cię, w przyszłości będziesz chciała rozmawiać z ludźmi na żywo a nie przez net :D

 

 

Chciał ! :D Ależ oczywiście, że chcę na żywo. Mam nadzieję, że się uwolnię od tego forum w końcu, choć to nie ono mnie zniewala. Póki co tak sobie wyobrażałem w nocy co by było, gdybym rano się obudził i forum by nie było.. do kogo tu się odezwać, komu opisać mój stan, którym się jak tu ktoś zainteresuje.. pustkaaa i beznadzieja jednym słowem. Ale tak nigdy nie będzie ! : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego drugiego portalu, gdzie tak otwarcie można dyskutować o lekach. Bardzo się dużo dowiedziałam na ich temat, a i opinie o leku też się przydały. :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, ależ nie mam na celu wprowadzać w stan rozpaczy, bez przesady. Po prostu nazywam rzeczy takie jakimi są bez owijania w bawełnę i prosto z mostu, co może niektórym się nie podobać. Ja tak to odczuwam i mówię o tym!

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się forum podoba, nikt się nie śmieje, ludzie są mili, na poprzednim forum [ale nie psychologicznym], na którym spędzałam większość czasu jest coraz mniej użytkowników i tamte forum zamiera :/ I dlatego mam nadzieję, że to będzie jeszcze długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa::great::yeah:
Mi się forum podoba, nikt się nie śmieje, ludzie są mili, na poprzednim forum [ale nie psychologicznym], na którym spędzałam większość czasu jest coraz mniej użytkowników i tamte forum zamiera :/ I dlatego mam nadzieję, że to będzie jeszcze długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×