Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

"Model f...cjonowania studi ów doktoranckich"

Nie jest to zbyt porywające - taki zjazd doktorantów i profesorów i dyskusja co się zmieniło po nowelizacji ustawy szkolnictwa wyższego.

Póki co walczę z tym, że potrzebujemy sali na 100 osób, a mamy na 500 :P

 

EDIT:

Wybaczcie obrobiłam lekko nazwę, nie chcę, żeby komuś google wyrzucił naszą stronę ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, a wydawalo mi się, że masz. Bynajmniej wyglądasz mi na takiego sympatycznego rockmana :)

jak byłam na rozmowie w Suwałkach to przykuł moją uwagę jeden chłopak, który miał ekstra tatuaż na ramieniu i łydce. A do tego kolczyk między oczami i zabójcze soczewki.

Ja też jeszcze nie mam. Chcialabym coś subtelnego, coś co będzie mi przypominało o mojej walce i sile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, mi wszystkie tatuaże, które oglądam wydają się schematyczne i bez polotu. Najlepiej by było jakbym nauczył się rysować i sam sobie zaprojektował tego typu ozdobę :D Ciężko być oryginalnym na tym polu.

A za tego sympatycznego rockmana to bardzo dziękuję :D

O kolczyku nad brwią też myślałem swego czasu ale tego nie zrealizuję :P

Kolczyk między oczami i zabójcze soczewki brzmią jak image jakiegoś hardcore'owca (w sensie typu muzyki) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, dokładnie, też o tym myslalam, ale jestem totalnie zielona w kwestii rysowania :bezradny:

podobają mi się ptaki, bo symbolizują wolność, ale teraz są na topie. może jeszcze przyjdzie mi coś do głowy :)

bardzo ciekawie ten chłopak wyglądał, a do tego bródka i zgolone włosy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., no chyba lepiej jednak ten pepek :smile:

slow motion, to w planach można jeszcze zaznaczyć: nauczyć się rysować :D

 

-- 21 kwi 2012, 17:54 --

 

nazywam się niewarto, tomik wierszy? To bardzo interesujące - można się czegoś więcej dowiedzieć o tym tomiku? Jakbym chciał przeczytać to czego mam szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę? to wyślę Ci na pw adres mojego bloga z wierszami. nie chcę go wklejać tu na forum, bo podpisałam się tam imieniem i nazwiskiem, a chciałabym zachować anonimowość. Na blogu są tylko niektóre moje wiersze, zobaczysz, czy Ci się podobają. Wydałam dwa tomiki, teraz zbieram wiersze do trzeciego, mam nadzieję, że uda mi się to zrealizować :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim celem ,planem ,marzeniem jest po LO dostanie się do medyka.Jest to szkoła ,która mieśc sie na terenie mojego miasta.Chciałabym wyrobić tam zawód na ratownictwo medyczne,potem pójśc na studia ,magisterka ,doktorat i takie sprawy ,znaleźć pracę,która by poszerzała moją wiedzę i kształciła pod kontem osobowościowym.Aż wkońcu chciałabym przełamać streotypy i powalić wszystkich tych idiotów ,którzy nie potrafią leczyć ludzi.Wiąże się to z napisaniem książki na ten temat ,opublikowaniem jej.Chciałabym dac chociaż kilku ludziom nadzieje ,życie i chęć do tego życia.Chciałabym by chore dziecko nie bało się lekarzy ta jak ja się boję.

Chciałabym wkońcu wyzdrowieć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenia: jeszcze schudnąć, zachować pracę (co nie do końca ode mnie zależy), jeździć wreszcie samochodem. I mieć więcej siły, energii do codziennych zmagań w domu głównie (bo w pracy sobie radzę, wręcz chcę więcej obowiązków i zostać i zarabiać). A no i standard: malować, pisać... skąd natchnienie i czas przy mały dziecku. Chociaż jak mnie wywalą to i natchnienie i czas się znajdzie ha, ha (natchnienie depresyjne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×