Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Atkaa nie wie czy może w sobotę, to może niedziela, 8. kwietnia, godzina 13:00?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:19 pm ]

No tak, to jest Wielkanoc, to ja już nie wiem kiedy.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:43 pm ]

Niedziela, 15. kwiecień, godzina 13:00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 15 idę na poprawiny weselne a potem krótki koncert. Może wpadlibyście do Kocyndra w Chorzowie :mrgreen: oczywiście w godzinach wieczornych. Osoby towarzyszące mile widziane :D No i fajny klimacik na spotkanie. Przemyślcie to kochanie. Aha, koncert rockowy więc jeśli ktoś nie preferuje to nie nakłaniam. Ja w każdym razie myślę, że pomysł jest niezły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, ja mam agorafobie Trzeba się przełamywać, poza tym nie będziesz przecież sam, będzie nas więcej (mam nadzieję że mała grupka się nam stworzy)

 

Jak na razie to mam problem żeby wrócić z pracy do domu - jak to przełamię to się zajmę Kocyndrem :D

 

A tak apropos to kto gra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) witam też chętnie pogadam z kimś z okolicy jestem z okolicy Tychów fajnie pogadać z kimś kto walczy z nerwicą jak sobie radzi z każdym dniem

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:19 am ]

witam arnold jak masz ochote pogadać to jestem chętna :smile:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:19 am ]

witam arnold jak masz ochote pogadać to jestem chętna :smile:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:20 am ]

;) witam też chętnie pogadam z kimś z okolicy jestem z okolicy Tychów fajnie pogadać z kimś kto walczy z nerwicą jak sobie radzi z każdym dniem

 

witam arnold jak masz ochote pogadać to jestem chętna :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM JESTEM Z KATOWIC

 

MAM NERWICE TZN.LĘKI W AUTOBUSIE,KNAJPIE, SKLEPIE ITD.

 

JEŚLI KTOŚ JEST Z OKOLIC KATOWIC I MA COŚ PODOBNEGO CHĘTNIE BYM SIĘ Z NIM SPOTKAŁ I POGADAŁ ,WIEM ŻE TO TRUDNE PRZY TEGO RODZAJU DOLEGLIWOŚCI ALE MUSZE SOBIE Z KIMŚ POGADAĆ NA TEN TEMAT W CZTERY OCZY BO KISZE SIĘ Z TYM SAM OD 15 MIESIĘCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już tego serdecznie dosyć. Muszę z kimś pogadać. Męczę się już ze cztery lata. Wali mi się praca, małżeństwo...Nie chce mi się żyć. Ostatnio jest nawet lepiej ale i tak do d... Dobrze że mam wyrozumiałą żonę. Pomóżcie, odezwijcie się do mnie. Znudziło mi się już czytanie tych postów i walka... Większość z tych "wyleczonych" i tak wraca do punktu wyjścia. Przecież ja mam dopiero 33lata... A było tak super do momentu nadejścia tego guwna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miras123 groźnie to zabrzmiało :? Napisz skąd jesteś i gdzie ewentualnie można się spotkać. Tymczasem uspokój nerwy i pomyśl, że nie jesteś w tym sam. A jesli chodzi o wyrozumiałość żony to wiem dokładne co masz na myśli bo codziennie widzę jak troszczę się o mnie mój chłopak. Tak więc głowa do góry, mamy podobną sytuację i można sobie z tym poradzić. Ja chodze juz trzeci miesiąc na terapię i wiem, że można to pokonać.

Madź chętnie Cię wyciągnę z domu o ile mieszkasz gdzies niedaleko, bo sama mam czasami problem z dojazdem tramwajem. Napisz skąd jesteś i na pewno coś wymyślimy ;)

Możemy spotkac się w trójkę jesli chcecie. Byłoby miło :D

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madź no coś ty :D No chyba że tobie mój starczy wiek przeszkadza, chociaż to zaledwie 26 lat :P Ja mieszkam w Chorzowie II więc mamy do siebie blisko. Dam jutro znac kiedy mogę mieć wolne popołudnie, tylko musze się zapoznać z moim planem zajęć na ten tydzień ;);) Poczekamy jeszcze na odpowiedź od miras123 i już wszystko będzie jasne.

Trzymaj się cieplutko. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×