Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo bym chciała się z Wami spotkać, niestety od środy nerwica rozsypała mnie już na drobne kawałeczki i nie jestem w stanie wogóle wyjść poza prób mieszkania. Tak panicznie się tego boję. Ale następnym razem jak będziecie się spotykać, myślę, że będzie lepiej, więc chętnei się spotkam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,rozumiem że trudno zorganizować spotkanie jak nie ma żadnych konkretów:)Ja proponuje piątek-to jest 6.04.,godz.13,pod Collegium Novum,jeśli komuś nie pasuje to podrzucajcie swoje propozycje,wnioski,interpelacje i dezyderaty co do miejsca i teminu:)Wszyscy ci którzy czują się na siłach i pasuje im termin niech postarają się zmobilizować,a spotkanie na pewno dojdzie wreszcie do skutku!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, moi mili. Jestem tutaj właściwie nowy. Jestem jak reszta z naszego, pięknego miasta królów Polski. :) Mam ogólną prośbę do forumowiczów - czy poleciłby ktoś jakiegoś sprawdzonego, rzetelnego psychiatrę na terenie Krakowa, cena nie gra tak dużej roli, ważna jest skuteczność. Jakieś sugestie? Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim, jestem tu nowa ale liczę, że ktoś mi pomoże...

Od niedawna mieszkam w Krakowie i potrzebuje psychologa, hmm... ale sama nie wiem do kogo mam się udać...

Mam problem z radzeniem sobie sama ze sobą, mój poprzedni psycholog stwierdził, że to problem z TOKSYCZNYMI RODZICAMI...

Miał rację, ale ostatnio jest mi coraz gorzej...

Może znacie jakiegoś doświadczonego psychologa, który potrafi pomóc w tej dziedzinie i przerabiał już terapie "Toksyczni rodzice"

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia,napisałam Ci pw.

myślę,że psychoterapeuta zna się na takim problemie i nie trzeba szukać jakichś specjalistów z tej "dziedziny".poza tym są chyba grupy wsparcia dla DDD/DDA.

poza tym polecam audycje o DDA/DDD,nie wiem czy można wkleić link,więc wpiszcie sobie "cykl audycji poświęconych DDA - Radio EURO" w google.

ja miałam/mam podobny problem.raczej mam nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurcze :-) wybaczcie, ale byłam u przyjaciół przywitać dzidziusia, urodziła im się córeczka 10 dni temu, niedawno wróciłam i dopiero co włączyłam komputer. Słuchajcie, ja póki co siedzę w domu i nic nie robię, więc piszcie śmiało na gg (8589028), bardzo rzadko mnie nie ma w domu, więc na pewno odpiszę i się jakoś ugadamy, co? No, to umowa stoi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×