Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

JEstem wkurwiony,Jestem zażenowany, jestem przygnębiony... tym jak żałosnym człowiekiem się stałem...

Macie podobnie? Może jesteście tak jak ja, takaimi jebanym tchórzami, co nie potrafią z tym ścierwem... własnym ciałem, skończyć ? ? Irytujące ludzkie gówno... o to kurwa kim jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, co się dzieje? :(

 

Nortt, co się stało? nie mów tak, Twoje ciało/życie to nie ścierwo... też mnie przeraża momentami to co się ze mną stało, ale próbuję uwierzyć, że to tylko na chwilę...

Moja ostatnia dziewczyna właśnie się żeni, sześć lat robię liceum, takim jestem debilem....

Najgorsza jest ta świadomość własnej głupoty; ze też nie jestem takim radosnym, nieświadomym głupkiem. Dlaczego, ja wiem jaki jestem i nie mogę tego zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nort, tez tak sie coraz czesciej czuje i to mnie przeraza. Ja cały czas czas mam nadzieje, że Mi sie wszystko ulozy, ale ja zawsze bylem naiwnym optymista i marzycielem.

Dokładnie, kurwa, nawet gdy będę na dworcu, we własnych wymiocinach, dalej będę uciekał w marzenia... a jak już nawet one nie pomogą, to wtedy pewnie w denat... Ja pierdole, takie to żałosne tak nie może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pustkaa, : Tytuł: Jak się dziś czujecie? Umiecie to opisać?

 

Nortt, nieprawda.Nie jesteś żałosny.

Oczywiście, to świat jest kurwa żałosny... Jeden wielki przypadek.

 

-- 28 mar 2012, 23:51 --

 

bretta, chyba tak zrobię.Nie wiem,czy usnę,ale przynajmniej spróbuję.Już się trochę uspokoiłam i jakoś się z tym oswajam.Nie przydam się bratu jak się nie zdołam opanować :(

Rzeczywiście, nieprzespana noc tylko pogorszy sprawe. Jak chcesz pomóc bratu, to wpierw dobrze sie wyśpij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×