Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, pracuję, śpię, czasem wpadam i się tu nie odnajduję, więc siedzę cicho; czasem wpadnę a nikogo nie ma. Dziś większą część dnia przespałem i teraz mam problemy z zaśnięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee,

no tak za spanie w dzień trzeba pąłcić później, odnajdujesz się tylko Tobie się wydaje ,ze się nie odnajdujesz, ja Ci to mowię a jak ja mowie to znaczy,ze tak jest, brakuje Ciebie duzo krzykaczy za to się pojawia ;)

Bellatrix,

ale jaka przyjemnosc tak o północy się dowlec w końcu hihi

Abstrakcja,

monia to przez tych krzykaczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

ja właśnie ptasie mleczko zamknęłam pudło narobiłaś mi smaka na nalesnika, drzem w lodówce mam jajko i mleko toże, za mało ostrożności włozyłaś w koszenie i zostałaś zdemaskowana a jak tam w szkole bo chyba kierunek zmieniłaś i szkołe odnajdujesz się w grupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, mnie brakuje podzielności uwagi. Nie potrafię jednocześnie rozmawiać z kimś na GG i pisać na forum. Nawet muzyka mi czasem przeszkadza. Tutaj na forum ludzie potrzebują uwagi, a zbywać ich byle czym lub ignorować nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30,

ja chyba tez od małpy , tak mi w szkole mowili, to znaczy na biologii tak a na religii inaczej

Sabaidee,

no tak wszystkiemu winna podzielnośc uwagi, której brak, ale ześ zwierzątko wstrętne wynalazł

Bellatrix,

branoc , może jednak się odnajdziesz skoro z nami sie odnajdujesz, tego zycze Tobie,

 

-- 07 lut 2012, 02:17 --

 

też lecę spać , dobranoć ludziska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukrainka,

no przeciez my tu wszyscy zawsze jak nie przymiezajac te no zapomniałam jak sie nazywaja ,ale wygladaja z pewnościa tak :angel::angel::angel::angel: i gdyby ktos nie wiedział to sa przeciwieństwem tego :twisted: czyli drogie dzieci

1) :angel: z tego brac przykład by zasłuzyc na skrzydła,

2) :twisted: z tego nie brac przykładu :nono: ,

rogi nie słuza niczemu dobremu, moze z jednym małym wyjatkiem, ale to przemilcze bo dzieci czytają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×