Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek sobie wchodzi na dzienne, a tu Snape :shock: u mnie mróz trochę puszcza, będę musiała prędzej czy później wyprawić się po prowiant dla kotów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, ja piję kawę

 

 

Mam na sobie 5 rękawów,,ocieplacz,rajstopy,leginsy,spodnie dresowe i spodnie z grubego materiału,cztery pary skarpet.Ciężko mi się ruszać i dłonie i uszy mi marzną. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jestem w ciężkim szoku!!!! Wróciłem od zielarki.

Wszedłem wzięła jakąś lupę z podświetleniem zajrzała do oka i zaczęła mówić:

Ma pan problemy nerwicowe, konflikty wewnętrzne przy tym uczucie pełności w żołądku i mdłości.

Do tego częste zapalenie zatok i śluzówki. Prócz tego częste bóle kręgosłupa w dolnym odcinku lędźwiowym.

Wszystko się zgadzało co powiedziała :shock::shock::shock::shock: siedziałem i nie mogłem słowa z siebie wydusić.

Skąd ona to wiedziała?? :shock::shock::shock::shock:

nie odezwałem się ani słowa i zapytałem co teraz???

Zapytała od czego chcę zacząć powiedziałem,że od żołądka i przepisała sporą mieszankę ziół!

Zapłaciłem za wizytę 70zł i za zioła 100zł mam nadzieje,że będą działać i nie będę miał jakichś piorunujących skutków ubocznych...

Ale ludzie...

Masakra pierwszy raz w życiu takie coś widziałem i nadal nie mogę ochłonąć... :shock::shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, byłeś u irydologa...:

 

http://irydologia.republika.pl/

 

To bardzo rozpowszechniona metoda diagnozowania chorób.

 

Ja bardzo wierzę w leczenie ziołami, ale trzeba pamiętać, że na efekty trzeba troszkę poczekać. Systematyczność jest bardzo ważna w ziołoterapii.

Przestrzegaj zaleceń lekarza, a z pewnością choroby układu pokarmowego zostaną pokonane... inne myślę, że także.

 

 

Ja w poniedziałek także wybieram się po zioła, ale to lekarza - zielarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek no domyslilem sie...trzeba sie ratowac jakos...mnie osobiscie mieszanki ziolowe pomogly bardzo tylko to czasu wymaga.....ale wazne ze efekty sa

na ile Ci tego wystarczy?ja tak chodze co 3 miesiace.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×