Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

U nas jakaś oszukana ta temperatura, ja jeszcze zimniej niż -8 nie widziałam, a wszyscy się skarżą mimo to :bezradny: może termometr się zepsuł? Ja sobie zrobiłam kakao z cynamonem i nie straszny mi mróz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie odmroziłam mózg, bo nie posiadam czapki... a tu mi zapowiadają na noc -27...

 

tak w ogóle to cześć wam, jeszcze się tu nie odzywałam 8)

chciałam tak luźno spytać czy wy też słyszycie wciąż pytanie "jakaś jesteś smutna?" :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, gdzie moje amciu.

 

-- 01 lut 2012, 18:25 --

 

ninja, witam! Ja rzadko kiedy mam prywatny kontakt z ludźmi, więc tego pytania nie słyszę. Jedynie moja kosmetyczka zawsze powtarza, że wyglądam, jakbym miała iść na ścięcie i powinnam się uśmiechać :mrgreen:

 

Twoja data dołączenia do forum mi się kojarzy, ale zupełnie nie wiem z czym/kim :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja ja potrafię świetnie udawać, tzn. jak ktoś jest przy mnie i jest jakiś kontakt to wtedy STARAM się rozluźnić atmosferę i często żartuje/ironizuję :P.

Z kolei często słyszę, że jestem spięty np. u rehabilitanta, czy jak chodziłem na pływalnie.

 

Vett kosmetyczka? Lepszy jest kosmetolog ;-).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, ja z reguły słyszę, że na bank muszę jarać, bo mam jakiś taki zamulony wyraz twarzy :roll: ile razy miałam o to awanturę, albo stary groził mi testem na obecność marihuany :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle hahah, dobre! :D ja w liceum ciągle słuchałam "przestań zamulać!" i właśnie wszelakich odmian "jesteś jakaś smutna". w sumie dawno tego nie słyszałam, a dziś wchodzę do pani prodziekan i ona pierwsze co to - a co pani taka smutna? no kurde, a mam skakać z radości że mam sesję? -__- zawsze mi się wydaje, że ludzie zadają to pytanie, by zmusić mnie do uśmiechu i zaprzeczenia, że "nie, wcale nie jestem" O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze odpowiadam na to znamienne pytanie "A co, mam tańczyć?" :roll: Nie mam powodów, by chodzić cały czas uśmiechnięta, poza tym mięśnie bolą od tego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uspiony2, czasem są takie osoby, które mają poczucie obowiązku zbawiania świata i to właśnie one mnie pytają o takie rzeczy ;) ja na siebie w lustrze nie patrzę, wolę się nie dobijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×