Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, to fajnie tylko żeby na zamiarze soie nie skonczyło, ja to moge niespać a póxniej dalej niestety niespac, ale sierpień, wrzesien i październik były najgorsze a póxniej ciagle spałm w listopadzie bo odsypiałam i tez było nie za fajnie z tym spaniem a teraz to róznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagorzej to zacząć, potem już jakoś idzie, przed świętami już było coraz lepiej a teraz znowu muszę od nowa..no cóż, czasami tak bywa. Ale warto bo wolę się czuć jak wtedy niż jak teraz..Najgorzej to naprawdę jest zacząć...a poniedziałek to dobry dzień na nowy początek, dla mnie takie rzeczy zawsze miały znaczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, a ja mma tak ,ze jest lepiej ,ale cały czas jest we mnie to jak kula u nogi,ze to zmieniło moje zycie i juz nigdy nie be dzie tak jak byłó wczęsniej z wiara i nadzieja na szczesie :-| ,dzisiaj znowu bardzo teskniłam i byłam w stanie,ze nie mogłam się zebrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, odwrotnie - ja bym chciała zasnąć i się nie obudzić :D

Wszystko zależy od tego co będzie po tym zaśnięciu, koszmaru z którego nie można się obudzić raczej nikt by nie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, moje sny są zwykle piękniejsze od mojego życia...

Cóż, to spraw by twoje życie było snem, wystarczy 24 h w domu przez parę miesięcy z pewnymi chorymi książkami, filmami i muzyką plus aspołeczna postawa, nihilizm i egocentryzm - masz swój sen : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, znalazłeś jakąś robotę?

Co ty, na razie nie ruszam się z chaty... w sumie to już dwa miesiące. DO tego ostatnio nerwica mnie męczy co noc przed zaśnięciem, wczoraj było serce, dzisiaj pewnie też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt,

jesteś w stanie czytać czyli jestes w stanie kiedy kojarzysz fakty na tyle ze dociera do Ciebie co czytasz czyli nie jest tak źłle ,źle jest wtedy jak nie jestes w stanie tak sie skupić by czytac czy nawet oglądać bardziej ambitne kino tylko siedzisz i tyle a wszystko jest poza Twoim zasięgiem, o czytaniu wtedy to sobie pomarzyć można

 

-- 16 sty 2012, 02:02 --

 

Spooky,

cuda mają to do siebie ,ze każdy o nich słyszał ,ale nikt nie widzial na własne oczy , to ,że są podstawą każdej religii na swiecie juz lepiej nie wspominać :), jak ja bym zasnęła normalnie i nie budziła sie w nocy to byłby cud, jak zmartwychwstanie ,ale to zdarza sie co najmniej raz na dwa tysiące lat,to znaczy z martwych wstanie bo ja pewnie nie dozyję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×