Skocz do zawartości
Nerwica.com

Awaria, błędy


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

uspiony ma po części racje. Zarówno oprogramowanie jak i konfiguracja jest w porządku, jednak w datacenter w którym trzymamy maszynę w godzinach nocnych (02:05) jak i porannych są wykonywane automatyczne zadania które skutkują czasami wysypywaniem się serwera MySQL. W szczegóły techniczne nie będę wchodził, jednak informuję, że przygotowujemy się do emigracji do innej serwerowni. Póki co mamy zainstalowane dodatkowe oprogramowanie monitorujące serwer, które powiadamia nas o błędach najszybciej jak to możliwe, w związku z czym w przypadku podobnych awarii czas naszej reakcji będzie dużo szybszy a ewentualne przerwy w dostępie do forum będą dużo krótsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefox 7.0 Beta 6 - nie potwierdzam.

Google Chrome 14.0.835.163 - nie potwierdzam.

Opera 11.51 - nie potwierdzam.

Internet Explorer 8 - nie potwierdzam.

 

Oznacza to, że problem leży po Twojej stronie. Spróbuj wyczyścić tymczasowe pliki, historię, ciasteczka etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tak, że w niektóre tematy jak wchodzę (w ten akurat nie) to mi się pojawia czcionka tak wielka, że nawet przy mojej ślepocie mnie drażni. Wracam na główną strone (w moim przypadku na ostatnio aktywne tematy) i czcionka wraca do "normalności".

Dodam, że nie pierwszy raz mi się to zdarzyło bo to tak 'pojawia się i znika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę nie pomaga i to nie jest kwestia kombinacji ctrl + lub -, znam je.

 

Chodzi o to, ze na stronie głównej mam zwykłą czcionkę, wchodzę w temat i nagle czcionka jest gigantyczna, tak bez powodu, wracam na główną i wszystko wraca do normy. Nie dzieje się to w każdym temacie i nie za każdym razem. Generalnie nie jest to jakis wielki problem dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz google chrome?

 

jeśli na JEDNEJ stronie (chodzi mi np. o 23-cią stronę tematu X) masz ustawioną większą czcionkę to później za KAŻDYM razem jak tam wejdziesz będziesz mieć tę większą czcionkę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzucasz obrazek przez tag obrazek to szerokość nie może przekroczyć 500px, bo wywali błąd o tej treści: "Obrazki mogą mieć maksymalnie 500 pikseli szerokości". Co do wysokości obrazka nie ma żadnych ograniczeń, bo wrzuciłem przed chwilą plik o wymiarach 500x1080px i przeszedł bez problemu.

 

Jak wrzucasz jako załącznik to nie ma ograniczeń co do formatu zdjęcia i jego wymiarów, bo obrazek jest automatycznie skalowany.

 

Nie wiem co się schrzaniło, zapytam admina, :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×