Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83,

to coś podobnego jak ja, płakac mi się chce, dodatkowo nie mogę zasnąć ,widzę,że tu pustki panuja, tak niezmiernie mi smutno :-| ,muszę znowu do lekarza p. nie wiem jak to będzie później czy mi wypisze na kilka miesięcy jakbym chciala za granice wyjechać,czasemchciał bym zniknąc wtedy odesło by to odemnie i byłby pokoj duszy w końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BłękitnaAbstrakcja, pozostawię Koleżankę w niepewności. A jak do jutra Lazurowa nic nie wymyśli to niech się zgłosi.

 

-- 28 gru 2011, 02:21 --

 

tahela, niech Koleżanka nie gnusi po nocach. Nowy Rok za pasem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BłękitnaAbstrakcja, no teraz to Koleżanka chce wymusić na mnie specjalne traktowanie swojej osoby. ;) A gdybym tak uczynił wyjątek dla Koleżanki to przecież zaleją mnie petycje od innych rozżalonych użytkowniczek niniejszego foruma. :pirate:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamis,

ja nie gnusie po nocach gnosił niejaki Adam Mickiewicz ,,ciemno wszedzie,głucho wszędzie co to będzie co to będzie"

BłękitnaAbstrakcja,

Ze tak optymistycznie powiem zalezy co komu daje przyjemność ;) , tez lubię takie filmy ogladałam o dżumie równiez,ale juz dano jak jeszcze tak ciemno i głucho nie było, ale teraz od czasu do czasu też się lubie takim czyś pokrzepić jak cukrem, tym od Wańkowicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×