Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Amon, Piotrek zaraz znikam nie chciałem być sam nocą tu to nie jest przyjemne..pielegniarki mi tu tylko krzywde robią,czekam az mi kroplowka spadnie..tyle mam co im do dekoldów pozerkam..:D..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tzn wczoraj miałem spokoj od badań bo na wyniki czekali..jeszcze..tyle ze dobre wyniki w moim przypadku to zle wiadomosci..bo nadal szukaja przyczyny tego ze anemia jest a krew gdzies ucieka..dzis czeka mnie kluczowe badanie...zobaczymy...tahela poprzytulalbym Cie ale glowa mnie boli i reka mi spuchla od wenflonu...mam uczulenie na to paskudztwo boli jak cholera..trudno...ale pisze z wami jestem b.dzielny..Piotrek czemu nie spisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela marudz ile wlezie to bardzo czesto pomaga, najwazniejsze napisac pierwszy wyraz a pozniej samo poleci zobaczysz :lol:

 

-- 29 gru 2011, 02:28 --

 

Mateusz podkladam swinie chinczykom i dlatego nie spie :lol:

pisze PDF tzn pliki z ktorych chinczycy maja drukowac, wstawiam specjalnie pulapki zeby im maszyny roz__balo :P

 

moge sobie tylko wyobrazic jak musi bolec, sam przez pare miesiecy lezalem pod kroplowka (ale dostawalem morfine i szlo wytrzymac)

a lekarze madrzy ludzie i na 100% znajda przyczyne zobaczysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superpit99,

a jakoś tak się czuje ,ze napra e tylko młotkiem się walnąc rozlecieć na kawalki i pozlepiąc od nowa , kreć bat na tych chińczyków krec byle skutecznie

nextMatii,

dzięki Nopuś odemnie tez masz całuska, uczulenie wenflon, hm moze na plastik a dobrze Ci założyli bo ja miałam w szpitalu kilka lat temu i nic mi nie puchło oprócz tego ,ze panicznie sie boję igieł i mialam jeszcze ze dwa lata temu waśnie z powodów tez jakichś jazd i też nic mi nie puchło, :shock:

dzięki chłopacy za wsparcie

petruszka30,

ja spiąca,ale ze spaniem krucho u mnie a ty wykończona jak się domyślam

 

-- 29 gru 2011, 03:35 --

 

dobranoc Marta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialabys byc mulatka? :P

dzieki ze wierzysz, tego bardzo czesto mi brak (mimo zewnetrznych pozorow :( )

no to w takim razie musimy sie umowic na skladanie :lol:

jestem prawie gotowy z katalogiem zostala jeszcze okladka i 6 stron skorowidza (tak to sie chyba nazywa po polskiemu)

 

a co ogladasz?

moze tez kiedys obejrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeem, no. Jadę sobie rowerkiem, borem lasem. 5 km od domu, cel blisko. Zaś cel wyprawy - odstresowanie się. Bo konkurs piosenki obcojęzycznej, chór. No ogółem. I jadę omijając dom mej miłości. Piesek mnie zaczął gonić, no to ja instyknt zwierzęcy, uciekam. Piesek mnie za nogawkę, to ja nie gorsza i go chciałam nogą znokautować. No ale nie trafiłam, straciłam równowagę i upadłam CENTRALNIE na twarz. Trochę obtarć na rękach, na nogach ZERO. No więc twarz sobie przerobiłam, wybiłam zęba, zszyli mnie, zbadali. I żyję. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×