Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

witam :smile: dołączę się do wątku

też mnie jakieś przeziębienie dopadło i nie chce puścić :bezradny:

poza tym lęk mnie taki dopada, że jak próbuję zasnąć, to nie mogę, bo mam jakieś takie... jak to nazwać... dygnięcia, rozbudzam się się po takim dygnięciu, boję się, przysypiam, dygnięcie... i tak aż do około 4 nad ranem, bo wtedy już całkiem chce mi się spać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola: moge Ci na PW wszystko opisac jesli chcesz, najwiekszym na swiecie producentem maszyn drukarskich jest Heidelberg niemiecka firma i to ona dyktuje ceny, zaden kraj w europie nie jest w stanie niemcow przebic nawet chiny maja duze problemy poniewaz maszyny kupuja (jeszcze) w niemczech :D

Roland też robi dobre maszyny drukarskie. Heidi jest porównywalny obecnie z Rolandem.Ja osobiście pracuję na Rolandach i na maszynach specjalnych firmowanych przez De La Rue - są to maszyny jedyne w Polsce. W Polsce jest sporo dobrych drukarni i na Druppie wcale nie mamy się czego wstydzić. .Chińczycy to jadą na japońskich maszynach w stylu Ryobi lub inne gównach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gothard1.thumb.jpg.d816872717dcedebdfa015a196f67fe0.jpg

hallloooouuuuu :D

dziwne ze jeszcze nikogo nie ma, dojechalem caly i zdrowy, w szwajcari lezy troche sniegu ale jak na grudzien to i tak malo

 

Dariusz_wawa: a to chyba wiem gdzie pracujesz jezeli obslugujesz takie maszyny :lol:

o tym mozemy na PW popisac, fakt jest ze roland idzie plajte, jego maszyny rotacyjne sa faktycznie bardzo dobre. to ze w Polsce sa dobre drukarnie wiem niestety nie spotkalem sie z ZADNA Z TYCH DOBRYCH ktora naprawde bylaby zainteresowana (chodzi o ludzi wystawiajacych oferty) w taki sposob jak male prywatne gdzie sam szef wszystkiego doglada, inna mentalnosc w porownaniu z czechami, wlochami, austria czy niemcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superpit99,

hihi balon bez powietrza to musisz się postarać o powietrze, ale nie wychodź na balkon bo pora sprzyja przeziębieniom wiem co mowię,

humor to abstrakcyjne pojecie dobrego samopoczucia, jeśli chcesz wiedzieć co to dobre samopoczucie, to nie dowiesz sie dopóki znów nie nabierzesz powietrza :mrgreen: ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×