Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

superpit99, dzięki

No skoro masz takiego doła ,ze Australię zobaczysz , chociaż do Austri masz blizej to musi on byc duzy w takim razie sie podłacze i nie będe sie czuć tak samotnoa w moim dole

wiola173,

Wiola trzymam za słowo co do Edzia, ale dzisiaj po prostu śpiący a nie obrazony :?:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superpit99, Przykro mi ,że się gorzej czujesz, ale pamiętaj ,że praca , mandaty itp sprawy nie są najważniejsze. Z tego co wiem to masz kogoś bliskiego i dobrze się Wam układa, a to przecież jest najważniejsze w życiu.

 

-- 11 gru 2011, 02:33 --

 

tahela, Trudno mi się z nim dogadać i nie mam pojęcia czy nie jest znowu obrażony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superpit99,

no właśnie a ty masz doła jak stąd do Australii a nie jak stąd do Austrii

przeczytałam ten Twój wątek równiez i wiesz parę rzeczy Ci sie skumulowało w pracy, podróż słuzbowa, kontrakt, twój border, który daje o sobie znać i mandat następny, który jak pisałeś po wykończeniu jeszcze Ci się sypnął na głowe, nie wytrzymujesz. Ale pisałeś,ze masz kogoś kto cie rozumie, też jest chora i dlatego rozumie i jest wsparciem a to ważne więc pomimo czarnych mysli pewnie jak zejdzie z Ciebie stres po tym wszystkim zniknie Australia a zobaczysz bliską Ci Austrię.

Tego Ci życzę Piotruś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

Kurcze wczoraj poleciał na tematy związkowe a dzisiaj moze jednak na to jabułko, względnie moze piwa mu daj to sie skusi. Czas obrażania to miał wczoraj ile mozna ,dzisiaj tylko focha strzelił,zeby zwrócic na siebie uwagę bo o nim nie gadaliśmy, cwaniaczek ;) ..

 

-- 11 gru 2011, 01:46 --

 

superpit99,

Tak właśnie myślałam,ze z czystego egoizmu , no w końcu ja tez też tu po coś przyszłam ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela: jak Ty mozesz Wioli takie rady dawac? edek /-a jest jeszcze malenstwo a Ty z alkoholem wyjezdzasz :nono:

 

-- 11 gru 2011, 01:49 --

 

superpit99,

Tak właśnie myślałam,ze z czystego egoizmu , no w końcu ja tez też tu po coś przyszłam ;) .

 

acha to Ty wpadlas do Darkow na PPIWO i do tego z jezem chcesz popijac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superpit99,

no tak ja wpadłam z piwem dla towarzystwa, rozdałam a jeża to kaze kusić na piwo a nie odrazu upijać, ale cóż ja za mysli Piotrka nie odpowiadam :D ,

 

-- 11 gru 2011, 01:56 --

 

wiola173,

no ja właśnie na piwo kulturalnie chciałam i odrazu mnie posądzono o rozpijanie nieletnich :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×