Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

nextMatii, też byłam w szkole, ale dzisiaj. Przespałam dziś cały dzień, 7 godzin. Wczoraj psycholog. Jakoś jestem taka wyżuta psychicznie, fizycznie też, w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buddyzm, ok. Islamem też się interesowałem swego czasu, ale brak alkoholu mnie zniechęcił wystarczająco. Zastanawiam się tylko nad prawosławiem. Z protestanckim Kościołem nie miałbym w tym województwie nic wspólnego, więc nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bliskiego wschodu na pewno nie.
Nie znasz się, są derwisze, sufi, inne mistyczne odłamy Islamu.

 

-- 03 gru 2011, 23:05 --

 

Buddyzm, ok. Islamem też się interesowałem swego czasu, ale brak alkoholu mnie zniechęcił wystarczająco. Zastanawiam się tylko nad prawosławiem. Z protestanckim Kościołem nie miałbym w tym województwie nic wspólnego, więc nie da rady.
Jak ty do tego w ogóle podchodzisz? Nie rozumiem. Albo to co głosi dana religia jest prawdziwe, albo nie, nie można ich zmieniać jak rękawiczki, na każdą okazje inną. Albo wierzysz, że: nie ma bóstwa prócz Allaha, a Mahomet jest jego Prorokiem i stosujesz się do wszystkich nakazów/zakazów, albo nie.

Albo wierzysz w Jahwe, albo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczonyyy, podchodzę do tego tak, jak podszedłem do tego w pierwszym swoim poście na ten temat, którego zapewne nie przeczytałeś, skoro wygłosiłeś taki genialny komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, nie zauważyłem Twojego posta. Teoretycznie jestem członkiem Kościoła Rzymskokatolickiego. A zmienić na co, nie wiem właśnie. Szukam czegoś, co byłoby najzgodniejsze z moimi przekonaniami. Ale co z tego, jeśli zgadzam się z jedną rzeczą obecną powiedzmy u anabaptystów, skoro nie zgadzam się z pozostałymi? I tak podobnie jest w innych protestanckich wyznaniach. Również w religiach niechrześcijańskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczonyyy, miesiąc temu miałam okazję objerzeć i potestować najnowsze modele, których jeszcze nie ma w sprzedaży. zajebiste a tanie, zrobią furorę na polskim rynku :twisted:

samsung galaxy note też już testowałam, tak samo nexusa, którego jeszcze nie reklamują... ahhh, być takim testerem zawodowo jak Radek z Play... :105::105::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, dzięki. ;)

No duzo, dużo, bo trzecia gim bo egzamin, bo dyplom. Trzeba poukładac a zaczęło się walic akurat w najgorszym momencie.. ;/

 

ps. też Cię lubię ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahhh, być takim testerem zawodowo jak Radek z Play...
Nie wiem o kogo chodzi, nie oglądam w ogóle TV.

@paradoksy

Co by nie mówić, każda praca, nawet w niespecjalnie atrakcyjnym finansowo miejscu wiąże się zawsze z jakimiś profitami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×