Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię pociągi retro. 

Ja też, ale jak się ma do przejechania trasę Kars - Stambuł 1933 kilometry czymś takim jak na zdjęciu to już takie fajne to nie jest. :D

 

Tobie zapewne termin 'Piękna Helena' coś mówi? 

tak, Pm36-2

 

A kiedy przyjedziesz do P-nia?

Oj, nie wiem. Rodzina mi się powiększa i jestem trochę uziemiony. :mrgreen:

kars-stambul.jpg.be970c4e7a82e3c04f06637a829e4d24.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, A moze byc a u ciebie? Sabaidee, nie ma jak to parowóż i ten klimat dymiącej ciuchci:),

Laima, Zmęczonyyy, Cześc wam

Kasia 4+ to dobra ocena nie marudź ważne ,że dajesz radę hihi, ja musze sie wziaśc znowu za testy a tez mnie sie nie chce a musze praktycznie od poczatku się ich uczyc, bo przerwe miałam :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, chciałam być we wszystkim bardzo dobra :why: a teraz mam sprawdzian z angielskiego na który się nie przygotowałam bo nie wiedziałam,że ma być :why: trudno dwója może będzie,nie mam już na nic siły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, tylko ściąganie mi pozostaje :-|

Tyle tej gramatyki :hide: a ja z gramatyki jestem najgorsza,więcej rozumiem niż znam poprawność z gramatyki.

 

Oki,umykam,przerwa się kończy :-|

 

pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi to nie przejdzie, do końca życia będę się czuł źle i nie do życia, a im dalej w las tym gorzej. Dlatego będę musiał podjąć pewne decyzje, odczekać kilka miesięcy i powiedzieć życiu dobranoc. To chyba nieuniknione, choć wcale nie chcę, chyba nie mam wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima,

Nauczysz sie i poprawisz, będziesz miał motywacje ze musisz tę lufe poprawić heh.

Zmęczonyyy, A bierzesz leki , moze Ci sie poprawi jednak, nie mow dobranoc życiu. Może zaświeci Ci jeszcze jakaś gwiazdka szczęścia w zyciu piekne sa tylko chwile, dlatego warto czasem zyć , i tyle. Nie istnieje cos takiego jak pernamentne szczęście cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczonyyy, z każdej sytuacji jest jakieś wyjście..
Jest taki kawał.

Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, czasami po prostu trzeba wyjść przez okno. hahaha, :mrgreen::shock:

Nie, no, na sali są dzieci. Pamiętajcie, wychodzenie przez okno to nie jest dobry pomysł :!::nono: Chyba, że mieszkacie na parterze.

@tahela

Nic z tego, brałem pół roku, nie dały nic. I widzę co ludzie piszą, jak "leki" działają.

nie mow dobranoc życiu.
Mogę powiedzieć do widzenia. :bezradny:
Może zaświeci Ci jeszcz ejakas gwiazdka szczęścia w zyciu piekne sa tylko chwile, dlatego warto czasem zyć , i tyle. Nie istnieje cos takiego jak pernamentne szczęście cały czas.
No... aż takich wygórowanych wymagań już nie mam, żeby szczęścia oczekiwać. Po prostu się strasznie męczę praktycznie nie robiąc nic, dystymia, prokrastynacja, anhedonia (btw. ładne nazwy) i jeszcze kilka innych dolegliwości no i jestem do niczego, niekreatywny, nieproduktywny, nie mogę się za nic zabrać, a jak już się zmuszę to robię to z olbrzymim wysiłkiem i bólem... coś co jest moją pasją. I już mi się nie chce żyć w stanie zawieszenia. Niby zdrowy, a chory i do niczego. Po prostu nie wiem jak to obejść, jak bym wiedział, to bym to naprawił. Wcale mi się nie chce umierać. :-|

Buuu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×