Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee, Jacku, witaj :D Wszyscy pewnie smacznie śpią, ale ja na 10.00 muszę jechać po znajomych, więc muszę mieć czas by się ogarnąć. Zresztą nie jestem już senna. Piękne słoneczko pojawia mi się za oknem i po 3 dniach bezsenności dzisiaj w końcu się wyspałam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makus1966,w Tarocie 1 to Mag-początek,zdecydowanie,siła woli i czynu,witalność,zdrowie,trzymanie życia w swoich rękach ,a 6 to Kochankowie-miłość,stan zakochania,erotyka,seks,podjęcie decyzji,wybór między dwoma kobietami,obie pomyślne karty.Szóstka to suma 11 11 11 .

 

Pomyślny dzień. :D

 

1. to początek,impuls,zdolności przywódcze,potencjał osobisty,siła męska.

6.symbol pełni i doskonałości.To miłość i zrozumienie innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i błąd !

To trzeba obliczyć pełny rok czyli 2011,to sumą jest 8 czyli Siła-siła wewnętrzna,namiętność ,seks jako naturalna potrzeba zdrowego życia człowieka,akceptacja swojej seksualności ,zdrowie,aktywność fizyczna i duchowa ,sport.

 

8.to dwa zera stojące jedno na drugim,dwa światy które stykają się w jednym punkcie.Jest to liczba mistyczna.Zn. pieniądze,seks ,władza,żywioł Ziemia.W Feng Shui przyjęta jest jako symbol powodzenia materialnego.

 

Zagrajmy w toto lotka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, gratulacje mnie zawsze fascynowały horoskopy numerologia astrologia widzę że masz sporą wiedzę moja żona jest fascynatką tego tematu. Niestety jest z tego powodu często wykorzystywana przez różnych naciągaczy niestety to jest nasz kolejny problem o którym nie potrafimy z dystansem rozmawiać. Ale twoje hobby podziwiam raz próbowałem zainteresować się tarotem ale zbyt rozległy temat i odpuściłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie uczyłam się psychotroniki-parapsychologii,ale z czarostwa pozostał mi tylko Tarot,świece i ich działanie,oczyszczanie kadzidłem,kamienie półszlachetne poza tym z "magicznych" spraw nic się nie przyjęło na co dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×