Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż dzisiaj wyjechał :lol: wraca w piątek - mam wolną chatę!!

I wiecie co zrobię? Położę się wcześniej spać!!! :lol:

już myślałem, że na jakieś party karnawałowe zorganizujesz czy cuś :>

 

yyyy a jak jest mąż to nie możesz się wcześniej położyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może powiem co może mnie jutro spotkać..Jutro rano jadę do Częstochowy zdawać 2 kolokwia i egzamin jak którejś z tych rzeczy nie zalicze,co jest naprawdę bardzo prawdopodobne to nie wiem co zrobię,cholera sam nie wiem,różne myśli mi do głowy przyłażą...boje się tego cholernego jutrzejszego dnia,jak nie zdam to tak jakby mój swiat znowu się zawalił... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Człowieku nerwico skoro mamy doła dzisiaj, to chyba jak najszybciej musimy z niego się wygramolić by jutszejszy dzień był o niebo lepszy, a szczególnie na egzaminach jakie cię czekają. Będę trzymała za ciebie byś zdał.

Pozdrawiam

_________________

Nerwicę można pokonać,mnie napewno się to uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie sie wygramolić z tych dołów prędziutko. Ja ostatnio też w jednym byłam ale jakoś wylazłam i jest w miarę dobrze - co ja gadam nawet bardzo dobrze, póki nie pomyślę o szukaniu pracy. blee

Powodzenia na egzaminach - nie zazdroszczę. Ostatnio śnił mi sie jeden - z historii i obudziłam się przerażona.

 

A ja dziś troszkę się wkurzam i zaraz rąbnę moją maszyne do szycia czymś ciężkim i ja "zabiję" jak Gusia żelazko. ;) Tak mnie wkurza ten złom. grr

Pół dnia robie sobie naszyjnik - nie wiem po co, bo i tak nigdy nie chodzę w rzeczach własnej produkcji. Ale co tam. Czas leci przy tym jak szalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak tu nie miec dołka :( jak te lęki za mna chodzą :( MAIEV jak ty sobie z tym wszystkim radzisz?

Ja jutro mam ważny egzmin już 2 termin ,na pierwszym nie bylam bo nie mialam zaliczenia i nic nie umiem jeszcze!!! 3 termin mam jak w banku :(

A teraz szukam piosenki na pierwszy taniec :)

 

:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąca.postanowilam dzisiaj,że nie bedę pisać nic negatywnego. Gdy tylko napiszę żeczywiście wpadam w dołek. No i sami powiedzcie kto mi to robi . To ja sama sobie to robię . Okropne. Jaka jestem okrutna dla :cry: siebie. Wygramolilłm się z tego dołka. Nakrzyczałam na siebie , ty niezdaro jak patrzysz :lol: Eureka. Nie bolało. :roll: Sory, gdy kogoś urazilam tym co postanowilam. Zapewniamże nie będzie latwo dotrzymać slowa, ale czy latwo wyłazić z dolka. W moim wykonaniu to trudne. No cóż . Zaryzykuję, bo cóż mam do stracenia? Dól albo ten dzień będzie mnie sluchal. O jejkuś. Ktoś ma mnie słuchać.

zaraz rąbnę moją maszyne do szycia czymś ciężkim i ja "zabiję
maiev zlituj się nad nią, sama ze starości się rozsypie. A ty będziesz miała czyste sumienie ;) .
Ale co tam. Czas leci przy tym jak szalony.

maleństwo nieustannie będę za ciebie trzymać, byś egzaminy zdała.Będzie dobrze, musi być dobrze, damy radę. Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czasami to nawet mam ochotę walnąć się w pysk

 

Świetnie, że buzię masz roześmianą i rozumiem ,że nigdy tego sobie nie zrobisz. :roll: A puki co ,

Ale co tam. Czas leci przy tym jak szalony.

Pozdrowienia dla wszystkich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! :smile: niezly pomysl z tym tematem ;) taki zbiorowy minipamiętnik, mój dzisiejszy dzień w skrócie: wybieranie komórki dla dziadka (ale ubaw) zakupy, przytulanie mojego slodkiego pieska, książka, tv, leżenie na lóżku i rozmyślanie "o życiu" chwila euforii, że wszystko się uda i strach przed popelnieniem blędu. I forum. pozdowionka dla wszystkich :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja schrzaniłem sobie kolokwium no i prawdopodobnie wypad z roku w poniedzialek....Czemu jestem takim debilem Boże dlaczego?????Jestem nikim.....mam wszystkiego dość....życia,problemów,przede wszystkim siebie i tego że jestem zawsze tym najgorszym debilem :(:(:(

Kurde ludzie kocham Was za to że trzymaliście za mnie kciuki ale ja jak zwykle zawiodłem,kolejny raz kogoś zawiodłem :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gorąca a szczególnie ciebie człowieku nerwico.

Kurde ludzie kocham Was
a my ciebie. Staram się ciebie zrozumieć jak ci jest ciężko. Ale na pewno jestem jednego pewna, dałeś z siebie wszystko by zdać.Pracowałeś. Więc nie rań siebie,gdyż nie zasługujesz na takie traktowanie. I byś wiedział, ja ci to mówię nie jesteś debilem, nikogo nie zawiodłeś.A już nie siebie. Pracowałeś. Tylko ta durna nerwica. Sparaliżowała ciebie. Gdybym mogła być koło ciebie gdy przystępowałeś do egzaminów tak bym ja stłukła i kazała jej odejść od ciebie. To nie ty jesteś debilem to ona. I tylko ona. Poświęć trochę czasu na odpoczynek, wolne dni nie są stracone, lecz służą regeneracji sił. A ty musisz zregenerować swoje siły, by przystąpić do nowego zadania. Pozdrawiam i nadal będę trzymać za ciebie kciuki byś osiągnął spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.... :(

 

Nie poszlam dzis na kurs jezykowy poniewaz opanowal mnie niewytlumaczalny lek. Nie zawsze potrafie go przezwyciezyc. Dzis poddalam sie :(

 

Jestem zla sama na siebie. Moze gdybym zmusila sie wyjsc rano z domu poczulabym sie pozniej lepiej poniewaz w tej chwili wlasnie czuje sie dobrze chociaz jestem jeszcze troszke rozdrazniona.

 

 

Czasami przerasta mnie ta "choroba" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki cudny temacik :mrgreen: Ja zaczne od uśmiechu chociaż przykro mi, że innym dziś nie poszło tak jak sobie zaplanowali :? No ale zawsze można wyciągnąć wnioski z niepowodzenia i ponownie coś postanowić. A u mnie dziś były porządki, spacer z pieskiem, zakupy (to wymagało bardzo dużego skupienia, bo nie lubię duzych sklepów i kolejek) a teraz sobie kawkuję i staram się napisać coś optymistycznego :D Wiem jedno, jesli zaczynam dzień aktywnie, to czuje sie lepiej. Ale to tylko moje spostrzeżenie. Pozdrowionka kochani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie kocham Was za to że trzymaliście za mnie kciuki ale ja jak zwykle zawiodłem,kolejny raz kogoś zawiodłem

Nie zawiodłeś nas. Nikt nie jest doskonały. Od razu chyab z roku nie wylecisz. Ale jeśli juz tak się stanie to jak to mówią" przeciąg który zamyka jedne drzwi otwiera następne". Przecież to nie koniec świata. Nie załamuj się. Chłopie- miałam tyle powtórek że hej i co - dałam radę z nerwicą i depresją o których nie miałam pojęcia i mam ten mgr (nie wiem po co ale mam). Ciężko było ,ale jak ci zależy to próbuj wytrwać. Mnie to na studiach uratowała tylko desperacja :)

I wcale nie jesteś debilem!!! Tylko jest ci troszkę trudniej! Jesteśmy z Tobą!

 

 

Moja maszyna żyje - jakby co - zlitowałam się nad nią- Na razie! Ale jak dalej się będzie tak sprawować to ją wezmę na tortury ;)*maleństwo* kiepsko sobie z tym wszystkim radzę, ale lepiej niż kiedyś i to mi daje nadzieję. Będzie dobrze. Kiedyś będziesz się śmiać z tych swoich poprawek na studiach itp. Wybrałaś tę piosenkę już??

 

[ Dodano: Nie Lut 11, 2007 2:32 am ]

ach odnośnie dnia dzisiejszego a właściwie to już wczorajszego to jeden wniosek mam- ja chyba jednak jestem stuknięta i co gorsza ...to mi się podoba i nie tylko mnie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . hura! maszyna żyje :mrgreen: Wiedziałam są jednak ludzie dobrzy mają litość nad rzeczami. Super + kolejny dzień życia :mrgreen:

Kurde ludzie kocham Was

a my ciebie dasz radę

Nikt nie jest doskonały.

 

Przecież to nie koniec świata.

 

ale zawsze można wyciągnąć wnioski z niepowodzenia i ponownie coś postanowić
i ja mam zamiar wyciągnąć wnioski i postanawiam nie dam się tej dziadowskiej( sory, oczywiście za wyraz) to ja będę górą czego sobie i wam życzę. Pozdrawiam wszystkich, głowa do góry damy radę. Samej byłoby mi na pewno trudno.Ale z wami.....Tak trzymać.Pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×