Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

KeFaS, nie byłam upalona właśnie... nawet bucha nie wzięłam... za to Ty... o masakra "pomarańczowy świat" itd.

co do leków to właśnie jestem w trakcie kombinowania...

 

samara22, drzewko... również byłam zszokowana kiedy je ujrzałam... a jakież było zdziwienie KeFaSa, gdy mu je wskazaliśmy pytając czy pamięta :mrgreen:

heh aż się musiałam uśmiechnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa to nie napisałaś, że on już nie żył. to zmienia postać rzeczy, bo liczby zespolone się wtedy nie liczą.

 

-- So, 24 wrz 2011, 22:11 --

 

brakuje tu teraz Mada, żeby wyjechał ze swoim jakimś tekstem mądrym na pół strony :P

 

-- So, 24 wrz 2011, 22:12 --

 

a to akurat proste... komar^2 ;) (tzn do kwadratu, nie pamiętam już jak się to oznaczało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, no kombinuję co tu zrobić żeby było lepiej ale mi nie idzie.. norma...

też już sypiam na zolpidemie + trittico tylko mnie to nijak nie powala... ale jak już zasnę to śpię w miarę jednym ciągiem

 

KeFaS, ja też miło wspominam mimo że nie paliłam z wami... ale folia bąbelkowa to było coś :105:

 

taaaak ja też tęsknię za Madem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, ile bierzesz zolpika? może za dużo? ja póki co mam 10 zolpika i 150 trittico, jak wspomniałam nie powala mnie to ale działa lepiej niż 150 trittico + 50 hydroksyzyny... najlepiej powala trittico w połączeniu z afobamem ale to już wali po łbie, zwala z nóg a sen jest krótki i wybudzam się w nocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×