Skocz do zawartości
Nerwica.com

GaTka poza kontrolOM


Gość LitrMaślanki

Rekomendowane odpowiedzi

ty to zacząłeś. Czyżby brak ci konsekwencji. I to ja jeszcze miałem ciebie przepraszać?

 

______

A kto?

Może ja napisałem durny tekst o sraniu w majty?

To ja najeżdżałem na Ciebie w innych tematach?Nie,zawsze zaczynałeś Ty,Michuju

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, jaki ty wulgarny jesteś. Napisałem to dla twojego dobra, bo już ci zwieracze puszczały :lol: Znalazł się ostatni zacny obrońca regulaminu. :lol: Chyba marnujesz swój bezcenny czas? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chcę,to go nie marnuję:) Ty nie jesteś jedynym wyznacznikiem wedlug którego planuje swój czas.Przeproś mnie w końcu,po co masz dalej to kontynuować?A zwieracze moje pracują w porządku...ale zaraz skoro Ty pomyślałeś o zwieraczach,to może z tego powodu,że Twoim zwieraczom coś dolega?

Ja mam prawo bronić regulaminu.Chociażby dlatego,że w ciągu 5 lat dostałem ostrzeżenie tylko 2 razy i nigdy nie dostałem bana,ani też nie wykłócałem się z powodu ostrzeżeń,bo byłem na tyle mądry by zrozumieć,że należały mi się one - w przeciwieństwie do niektórych protestujących codziennie na forum :roll:

Co do Im Backa jego chamskie odniesienia do moderatorów,były podstawą do bana.I tyle.Moderator ma prawo podjąć decyzję według swojego uznania i tą decyzję chcesz czy nie chcesz musisz uszanować.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeproś mnie w końcu,po co masz dalej to kontynuować?

Ponieważ zabawa z takim ćwierćinteligentem poprawia mi humor. :lol:

I z jakiej racji mam przepraszać. Gdybyś wiedział co to jest honor, o którym tak pisałeś to byś to zrozumiał. Jezuuu :bezradny:

I co z tego, że miałem bana i że w ciągu 5 lat Twojego bezcennego czasu dostałeś tylko 2 osty? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam dlaczego jeszcze Michuj nie ma bana,albo ostrzeżenia...dziwne.....Michuj nie pozwalaj sobie na obrażanie mnie jesteś zbyt mało ważnym czlowiekiem dla mnie żeby to robić...Jedynie ja mam prawo siebie obrażać :roll: Tobie tego prawa nie dałem.Tak samo dziwne jest przeniesienie jego pyskówki w stosunku do mnie do offtopicu i brak ostrzeżenia dla Niego.Ja odpowiadam tylko i wyłącznie na jego chamskie odpowiedzi(odpowiadam,bo nie dam sie obrażać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×