Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

HAHAHA BIRD DOBRY TEKST TYLKO JAKOS TAK TRUDNO SIE ZEBRAĆ JA CZEKAM SKORO TEN SWIAT JEST DLA MNIE TAKI NIESPRAWIEDLIWY TO MOZE PRZYDARZY MI SIE JAKIS NIESZCZESLIWY WYPADEK, JAKAS SMIERTELNA CHOROBA, PRZYNAJMNIEJ MOGŁBYM ODDAC SWOJE ORGANY POTRZEBUJĄCYM WIECIE WYDAJE MI SIE ZE TEN KTO CHCE SIE ZABIC TO TO ROBI A MY ROZPACZLIWIE POSZUKUJEMY CHOCBY SEKUND NORMALNOSCI

ja kiedyś prosiłam Boga żebym miała jakąś nieuleczalna chorobę, i nic, przechodziłam przez ulice nie patrząc czy coś jedzie i też nic, przechodziłam przez tory w miejscach niedozwolonych i też nic, nazarłam się leków i też nic bo aby całą chatę obżygałam, nie tak łatwo o wypadek jeśli się go planuje. Tak samo ze samobójstwem, choćby nie wiem jak by się tego pragnęlo to i tak nie każdy ma w sobie tyle odwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYŁAS KIEDYS W KLINICE NERWIC? TAM PAKUJA WSZYSTKICH OPRÓCZ SCHIZOFRENII I GŁĘBOKICH ZABURZEŃ NASTROJU, JAKBYM WIEDZIAŁ CZYM TO PACHNIE TO ANI BYM SOBIE DUPY NIE ZAWRACAŁ, RANO GRUPOWA, KAZDY PIERDOLI CO SIE DZIAŁO DZIEŃ WCZESNIEJ, POZNIEJ CHOREOTERAPIA TANCUJEMY JAKIS SHIT, MUZYKOTERAPIA SŁUCHAMY JAKIEGOS GÓWNA I WYOBRAZAMY SOBIE CUDA WIANKI, PSYCHORYSUNEK TEMAT JA NA MORZU, JA ZA 2 LATA, SMIECH NA SALI,

 

-- 31 lip 2011, 22:14 --

 

TO JUZ LEPIEJ BYŁO W TYCH PSYCHIATRYKACH BO PRZYNAJMNIEJ Z TYCH CIĘZEJ CHORYCH MOZNA BYŁO POBRECHTAĆ

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że można się śmiać z tych ciężko chorych? To jest bardziej żałosne niż ta terapia... Chciałbyś żeby ktoś z ciebie się śmiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIEM WIEM TROSZKĘ OPATRZNIE MNIE ZROZUMIAŁAS CI GORZEJ CHORZY TAK DAWALI CZADU ZE SMIALISMY SIE WSZYSCY RAZEM I CI BARDZIEJ CHORZY I CI MNIEJ CHORZY JAKOS POTRAFILI ROZŁADOWAC CIEZKIE NASTROJE JA SIE Z NIKOGO NIE SMIEJE Z RESZTA JESTEM W TAKIM STANIE ZE TRUDNO WYWOŁANIE WE MNIE SMIECHU RACZEJ GORZKIE ŁZY STRUMIENIAMI WYLEWAJA SIE Z MOICH OCZU

 

-- 31 lip 2011, 22:25 --

 

BIRD dzieki za komplement zostało mi jeszcze 3 dni wiec wytrzymam to jest odział dzienny wiec nikt mnie tam nie trzyma

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbować? Mam dać się pasami poprzypinać, nafaszerować lekami, zrobić warzywem? Mam znowu przez to przechodzić? Pół roku dochodziłam do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bird to dawaj do kliniki nerwic na goplańskiej w warszawie zawsze jakis sposób na spedzenie 2 miesięcy jak masz jakies pytania to dawaj chetnie ci poopowiadam o klinice nerwic

czarna rózo ja z kliniki w warszawie mam całkiem miłe wspomnienia poznałem bardzo fajnych ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna roza, spróbowałaś - stwierdziłaś że to nie to, i szukasz dalej. nie mówię o wchodzeniu 10x do tej same rzeki. ekhh ile w Tobie złości

 

tolken24, chętnie bym się dowiedział czegoś o takiej klinice, ale to już nie dzisiaj, idem kimać. mi bliżej do krakowa niż wawy.

jak się jeszcze spotkamy na forum, to możemy kontynuować temat.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nadchodzi najwspanialszy czas z całego dnia czyli sen tyle spokoju szkoda ze noc jest taka krótka jutro sie bedę zastanawiał jak zmordowac kolejny dzień

 

-- 01 sie 2011, 21:57 --

 

ludziska jak tam dzisiejszy dzien minała bo u mnie jak codzien mega chujow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×